Skype - problem z głosem

Proszę o pomoc.W programie Skype mogę wysyłać wiadomości tekstowe.Głos jest przerywany,ciągły.W GG to samo.Ustawienia prawidłowe.Przeinstalowałem system operacyjny.Żadnych zmian.Zadzwoniłem do serwisu komputerwego.przjechał pan któremu nie udało się ustalić przyczyny.Laptop TOSHIBA-Satellite 1800-712 Intel Celerom 1.1 Ghz, 256 SDRAM.Co z tym fantem zrobić.

Z jakiej sieci posiadasz internet?

Być może winny jest zbyt słaby wysył do sieci, który powoduje szczątkowe zanikanie dźwięku.

Mam laptopa a200 i miałem podobne zjawiska. Wystarczyło odinstalować sterowniki od karty muzycznej i zainstalować ponownie za pomocą menadżera urządzeń. Ściągnął z Windows update i problem znikł. Jednak u mnie głos był burczący.

Problem pojawia sie gdy korzystasz ze starszej wersji programu.

Poszukaj najnowszej wersji programu i zainstaluj go. Problem powinien zniknąć. Sprawdzone na własnym przykładzie gdyż miałem to samo.

PS. Rozmowy na skypie i gg działają najlepiej gdy rozmówcy posiadają i używają tą samą wersje programu.

Podłączałem się do innych sieci. Zainstalowany Skype 3,6 znajomi mają taki sam i ciągle to samo.System Windows XP.

Ja miałem z czymś takim do czynienia. Powód jest jeden: Tak jak napisał ktoś kilka postów wyżej, zbyt słaby wysył do sieci. Jeśli masz radiowy, zadzwoń, wymienią talerz, kable i będzie ok:) Może być też tak, że sprzęt masz dobry, a jakiś sąsiad internet podkrada. A jeśli to stałe łącze, Neo na przykład to weż szybszy pakiet.

pozdrawiam:)