SKYPE problem z instalacją starej wersji

Miałam nową wersję Skype, ale odinstalowałam ją by zainstalować starą wersję. Pobrałam starą wersję, i po instalacji okazało się że zainstalowała się najnowsza wersja. Próbowałam kilka razy. Jak rozwiązać ten problem?

A czy przypadkiem taki program jak skype nie aktualizuje sie sam … odinstaluj wszystkie składniki skypa wszystko co z nim zwiazane także stary i nowy plik instalacyjny pobierz jeszcze raz starą wersję i zainstaluj moze się uda … poza tym na co Ci stara wersja ?? i napisz koniecznie jakie wersje sciagasz jaka to jest ta stara wersja :slight_smile:

Po co Tobie stara wersja, jeżeli potem i tak zaktualizuje się do nowszej ??

Co do pytania: pobierz starszą wersje, ale jej jeszcze nie instaluj. Odinstaluj nowszą, przeczyść system Ccleanerem: http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html , dopiero zainstaluj tą starszą.

Tak czy siak twórcy skype pogrywają z nami nie za ciekawie ponieważ że tak powiem chcą nam zrobić dobrze na siłę … będziesz dostawać komunikat żeby ją zaktualizować … jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi bo z tym programem nie mam do czynienia na co dzień … :slight_smile: poza tym witkacz nie wiem czy widziałeś ale napisałem praktycznie to samo oprócz proponowania ccleanera

http://programy.pcworld.pl/pobierz/pc/19235.html Jeśli odpowiada Ci Skype 3.8 masz go tutaj,pobierz na dysk…Może zainstaluje się w tej wersji przy odłączonym necie,jednak w panelu górnym będzie znaczek informujący o nowej “rewelacyjnej” odsłonie.Po zalogowaniu natychmiast wyłącz aktualizację automatyczną.

@daniellbn

Ups… Spózniłem się :smiley:

A jeśli nie odpowiada Ci wersja 3.8 … http://www.oldversion.com/Skype.html :smiley:

Dziękuję bardzo:) Zadziałało, pobrałam z tej strony: http://www.oldversion.com/Skype.html i zainstalowałam przy rozłączonym internecie.

no i pięknie :slight_smile: