SKYPE problem z instalacją starej wersji


(Syla98) #1

Miałam nową wersję Skype, ale odinstalowałam ją by zainstalować starą wersję. Pobrałam starą wersję, i po instalacji okazało się że zainstalowała się najnowsza wersja. Próbowałam kilka razy. Jak rozwiązać ten problem?


(daniellbn) #2

A czy przypadkiem taki program jak skype nie aktualizuje sie sam ... odinstaluj wszystkie składniki skypa wszystko co z nim zwiazane także stary i nowy plik instalacyjny pobierz jeszcze raz starą wersję i zainstaluj moze się uda ... poza tym na co Ci stara wersja ?? i napisz koniecznie jakie wersje sciagasz jaka to jest ta stara wersja :slight_smile:


(Witkacy75) #3

Po co Tobie stara wersja, jeżeli potem i tak zaktualizuje się do nowszej ??

Co do pytania: pobierz starszą wersje, ale jej jeszcze nie instaluj. Odinstaluj nowszą, przeczyść system Ccleanerem: http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr ... 13061.html , dopiero zainstaluj tą starszą.


(daniellbn) #4

Tak czy siak twórcy skype pogrywają z nami nie za ciekawie ponieważ że tak powiem chcą nam zrobić dobrze na siłę ... będziesz dostawać komunikat żeby ją zaktualizować ... jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi bo z tym programem nie mam do czynienia na co dzień ... :slight_smile: poza tym witkacz nie wiem czy widziałeś ale napisałem praktycznie to samo oprócz proponowania ccleanera


(stalesz) #5

http://programy.pcworld.pl/pobierz/pc/19235.html Jeśli odpowiada Ci Skype 3.8 masz go tutaj,pobierz na dysk..Może zainstaluje się w tej wersji przy odłączonym necie,jednak w panelu górnym będzie znaczek informujący o nowej "rewelacyjnej" odsłonie.Po zalogowaniu natychmiast wyłącz aktualizację automatyczną.


(Witkacy75) #6

@daniellbn

Ups... Spózniłem się :smiley:


(daniellbn) #7

A jeśli nie odpowiada Ci wersja 3.8 ... http://www.oldversion.com/Skype.html :smiley:


(Syla98) #8

Dziękuję bardzo:) Zadziałało, pobrałam z tej strony: http://www.oldversion.com/Skype.html i zainstalowałam przy rozłączonym internecie.


(daniellbn) #9

no i pięknie :slight_smile: