Skype-problem z logowaniem

Przy logowaniu do skype (5. 8 ) wywala mi błąd " brak dostępu do bazy skype, prawdopodobnie inny proces skype ma do niej dostęp"

nie pomogło:

1 restart kompa

2 wyłączenie procesów skype.

3 reinstal skype na 6-7 wersji

Co z tym dalej mam robic, dodam że na laptopie działa normalnie skype, tam oczywiście wylogowuje się jak na mojego kompa siadam stacjonarnego. Skypa działał normalnie przez tyle ile go używałem, aż do dziś.

Czy aby na pewno wyłączyłeś wszystkie procesy z menadżera zadań???

Ja radziłbym skontaktować się z pomocą Skype’a ponieważ problem dość dziwny.

Albo po odinstalowaniu Skype’a, przed ponowną instalacją usuń pozostałości po tym programie z rejestru i dopiero zainstaluj na nowo - może to coś da.

żaden dziwny problem! !!

Skoro kolega napisał, że wyłączył proces, to wyłączył. Poza tym bez sensu. Chce uruchomić program, to normalne, że włącza się proces i wyskakuje błąd. Po co ma wyłączać proces, który jest potrzebny do działania programu? A chyba dany program ma jeden proces.

Wyłącz skypa.Wciśnij przycisk windowsa i literkę r na klawiaturze. W okienku które się pojawi wpisz %appdata%\Skype potem wciśnij enter. Skasuj wszystkie pliki zaczynające się od temp. Usuń shared.xml Zmień nazwę folderu z twoim nickiem ze skype na inną. Włącz skypa i spróbuj się zalogować na stary nick i hasło.