Skype problem

Witajcie!

Mam problem. Chcę zalogować się do skype. Niestety bez skutecznie

skypex.jpg

Takie okno widnieje przez cały czas. Nie mogę się zalogować. Na stronie wszystko gra, login, hasło tylko tutaj jest problem. mój system to win 7

Proszę o pomoc

Dodane 18.01.2012 (Śr) 19:19

link: http://imageshack.us/photo/my-images/26/skypex.jpg/

wlacz menadzer zadan i zobacz czy skype nie dziala juz w tle.

masz 1 konto skype czy wiecej?

zainstaluj najnowsza wersje BETA z dobrych programow, dziala lepiej niz wersja ta co masz

Witam nie instaluj jeszcze wersji beta przynajmniej u mnie po chwili rozmowy znika mój głos spróbuj usunąć wszystkie pliki twojego profilu uruchom (wiem dziwnie to brzmi ) uruchom (skrót logo windows + r ) potem wpisz %appdata% z katalogu skype usuń plik shared oraz cały katalog który nazywa się tak samo jak twój login skype (oczywiście stracisz całą historie czatów kontakty nie zostaną skasowane )

hej, sprawdzałem i usunałem plik shared ale nie znalazłem katalogu z nazwą mojego profilu. rradek ściągnąłem wersje z db programy ale bez skutku. korzystam tylko z 1 konta

Odinstaluj Skype całkowicie, następnie pobierz tę wersję: http://majorgeeks.com/Skype_d4245.html i zainstaluj.

ja korzystam z 2 kont, zrobilem sobie cos takiego jak skype klon zeby miec 2 konta wlaczona na raz…

i u mnie czasem przy klonie pojawia sie ten sam problem co u ciebie… a ten problem jest spowodowany brakiem dostepu do bazy…

tylko ze u mnie jak raz sie nie chce wlaczyc to juz za 2 razem sie wlacza

cos musi ci blokowac dostep

Poraj , zrobiłem tak jak napisałeś jednak bez skutku. rradek ma racje, cos musi blokować tylko nie wiadomo co… :?

Dodane 18.01.2012 (Śr) 20:20

co zabawne, zakonczylem aplikacje skype i patrze na procesy w managerze zadań i jest ich 3! 3 procesy skype, kiedy kilkam i wybiram opcje zakończ proces nic to nie daje i w dalszym ciągu sa te 3 procesy. o co chodzi?

Dodane 18.01.2012 (Śr) 20:20

*wybieram

mowilem zebys od razu spojrzal w menadzer zadan… jak nie mozesz zamknac tych procesow to normalnie wylacz i wlacz kompa

rradek wyłaczyłem i właczyłem przed chwilą laptopa. nadaj są 2 procesy których nie można zakończyć

Dodane 18.01.2012 (Śr) 20:32

ale wiesz ogólnie jest coś nie tak, do tej pory chodził mi winamp teraz po otworzeniu zawiesza się, gg w ogóle nie chce sie włączyć, tylko firefox działa

jak nie mozna zakonczyc? masz skypa zeby startowal z windowsem? odznacz ta opcje i sprobuj zakonczyc w menadżerze… jak sie nie da to zrestartuj kompa lecz z opcja zeby skype ci sie nie uruchamial przy starcie systemu

Dodane 18.01.2012 (Śr) 20:35

masz antywirusa? cos mi tu smierdzi infekcja, skanuj kompa