Skype - Program przestał działać

Witam

Mam problem ze Skypem. Gdy go odpalę i ktoś do mnie zadzwoni, a ja tą rozmowę odbiorę, to wyskakuje mi komunikat że Program skype przestał działać.

Szczegóły problemu:

 

Nazwa zdarzenia problemu: BEX
  Nazwa aplikacji: Skype.exe
  Wersja aplikacji: 6.18.64.105
  Sygnatura czasowa aplikacji: 53b55f99
  Nazwa modułu z błędem: StackHash_0a9e
  Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0
  Sygnatura czasowa modułu z błędem: 00000000
  Przesunięcie wyjątku: 051c6f58
  Kod wyjątku: c0000005
  Dane wyjątku: 00000008
  Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.768.3
  Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
  Dodatkowe informacje 1: 0a9e
  Dodatkowe informacje 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
  Dodatkowe informacje 3: 0a9e
  Dodatkowe informacje 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Próbowałem już czyścić rejestr za pomocą CCleanera lecz nie pomogło.

 

wystarczy odinstalować skype i ponownie zainstalować bynajmniej mi to pomogło spróbój

Już próbowałem :confused:

spróbuj jeszcze sprawdzić wersje sterowników do grafiki i kamerki czy są nowsze, jeżeli tak to przeinstaluj je. jeśli to nie pomoże to zainstaluj te wersję skype http://www.skype.com/go/getskype-sse.

  1. Mam tą wersje skypa

  2. Mam najnowsze sterowniki.

 

Skype się tylko wyłącza, gdy do kogoś dzwonię.

  1. PPM na Komputer > Właściwości > Zawansowane usatwienie systemu > Zawansowane > Wydajność > Ustawienia w jej opcjach trzecia zakładka Data Execution Prevention
  2. Wybierz drugą opcję czyli właczenie DEP dla wszystkich programów i usług poza wybranymi > wybierz dodaj i przejdz do miejsca instalacji skype a następnie wybierz plik wykonywalny (.exe) skype który startuje program i dodaj go do listy w DEP. Zatwierdz wybór i sprawdz czy działa.

  Jeśli twój procek to obsługuje powinno być ok.

 

a  po usunięciu skype pierwotnego rejestr był przeczyszczony z pozostałości? jeśli nie to można też tego spróbować tj reinstalacja, czyszczenie i instalacja.

Zdjecie

 

Błąd zapobieganie wykonania danych DEP, to także wskazówka, że coś jest w tym przypadku ze skype na rzeczy. Może ściągnięty wirus skype, jakiś blokujący dodatek przeglądarki działający w tle itd.

Pisałem w podobnym temacie i - trzeba usunąć skype, potem uruchomić dobry skaner av, choćby comodo cleaning essentials. Nie można bawić się systemowymi ustawieniami, gdy jest podejrzenie, że jakieś zło powoduje zapobieganie wykonywania danych. Do wykluczenia zagrożenia, nie można zakładać, że to błąd systemu.

Odinstalowanie skype, to nie prosta rzecz.