Skype słuchawki. Muzyka na głosnikach

Siemanko.

Zakupiłem dziś słuchawki Fatality Gaming Headset 800 i po podłaczeniu wszysstko ładnie, muza ładnie, rozmowy też, ale nurtuje mnie jeden problem…

Kolega ma tak ustawione, że jak rozmawia ze mną na Skypie to w słuchawkach ma tylko mój glos, a muzyke na głosnikach?

Jak to ustawić?

Możecie podać konkretne ustawienia na skype? Mam karte Realtek czy cos takiego.

Z góry dzieki za odp.

Musisz mieć dwie karty dźwiękowe.

Ale kumpel nie ma 2 kart graficznych :slight_smile:

Może da sie tak, że na tylnim panelu głosniki podłącze a na przednim słuchawki z mikrofonem i wtedy sie da jakos ustawić? jak myslicie?

Owszem da się o ile masz kartę dźwiękową Realtek HD Audio (6 gniazd na panelu z tyłu) i obudowę z panelem przednim zgodnym z HD Audio. Otwierasz Menedżer Realtek HD Audio, przechodzisz na zakładkę Mikser i w części Odtwarzaj klikasz ikonę klucza (Okno narzędziowe mikser). W wyświetlonym okienku zaznaczasz opcję Włącz odtwarzanie wielostrumieniowe. Teraz tylko wystarczy w Skype ustawić wyjście audio na Realtek HD Audio 2nd output i po kłopocie (zakładam, że głośniki są podłączone z tyłu a słuchawki z przodu).

A jak mam podłączone wszystko na tylnym to da rade, bo przedni mi jakoś szwankuje.

Obawiam się, że nie - podłączyłem tak na próbę przed chwilą - w obu urządzeniach leci to samo czyli muzyka. Ma ktoś inne doświadczenia?