Skype, stara wersja

mam problemy z pobraniem starej wersji skypa /3.8 lub 4/. Czy ktos moze podeslac mi plik instalacyny. Probowalem siagac skad sie dalo, ale chyba jest jakas blokada na stare wersje. A moze sie myle.Prosze o pomoc.korzystam z windows xp, skype 5.1 nie wgrywa sie prawidlowo tzn.komunikat mowi mi ze sa problemy z ekranem mam CLR a powinien byc NT i dlatego aplikacja skype nie moze sie otworzyc.instalowalem 7 razy skypa 5.1 i nic. chcialbym wrocic do starszej wersji skypa, ktora wykasowalem.Tak czy inaczej prosze o rade.dzieki. P.S. stare wersje skypa nie sciagaja mi sie nawet z zagranicznych stron.czy jest jaks blokada na nie?

spróbuj tutaj http://www.filehippo.com/pl/download_skype/

sprawdziłem kilka i wersji i wszystkie się pobierają

Polecam tę wersję: http://www.filehippo.com/pl/download_skype/4911/

nie pobierja sie. bylem na tej stronie.wybieram wersje stara a i tak sciaga sie najnowsza 5.1. tak jest wszedzie. Przed chwila myslalem ze sciagam wersje wlasciwa, ale znowu pbrala sie 5.1.pomozcie.

Faktycznie, nowe wersje są ciągle niedopracowane i nawet na Windowsie 7 działają gorzej, niż ta z powyższego linku mimo, że system ostrzega przed instalowaniem.

Dodane 12.01.2011 (Śr) 17:34

Mnie się pobrała przed chwilą bez problemów! Link powyżej.

Tutaj masz wszystkie wersje skype.

http://www.oldversion.com/Skype.html Sciągnij na dysk i wyłącz neta podczas instalacji.Wyłącz opcję sprawdzaj dostępność nowej wersji.