Skype - usuwanie okna Skype home (włącza się przy starcie)

Witam.

Jak w temacie. Czy wie ktoś może jak wyłączyć włączające się przy starcie skype’a okno “Skype home”. Strasznie irytują mnie wyskakujące, zbędne okienka w związku z czym chcę się go pozbyć.

Pozdrawiam.

Najprościej to zainstalować poprzednią wersję. I jak ręką odjął

Na to akurat wpadłem. A może jakieś inne pomysły na usunięcie tego okna niż powrót to poprzedniej wersji?

Ale nic z tego bo właśnie dzisiaj nawet w starej wersji zaczęło wyskakiwać to okienko więc przyłączam się do prośby jak je wyłączyć.

Również chciałbym to dziadostwo wyłączyć. Jest mi niepotrzebne do niczego.

PS. Nie ma jakiejś alternatywy dla Skype pod Windowsem? Coraz gorzej jest z interfejsem…

a mozesz go wyłączyc z auto startu skypa

uruchom-msconfig- uruchamianie i tam znajdź skype

Mi się Skype nie uruchamia ze startem systemu, stąd też takiej opcji w zakładce uruchamianie nie będzie.

Oto sposób na automatyczne zamknięcie okna Skype Home:

http://www.beginnersheaven.org/workaround-to-disable-skype-home-from-appearing-on-startup.html

Witam

Ja zrobiłem to tak:

W zakładce “Widok” wybrałem “wygląd kompaktowy”. Po tym pojawią się dwa osobne panele a następnie zamknąłem panel Skype Home". Tak samo można wyłączać inne panele np. rozmowa telefoniczna.

No dobrze, ale przy kolejnym uruchomieniu Skype-a znów pokaże Ci się Skype Home.

Masz rację, że po ponownym właczniu pokazuje się ten panel ale już osobno i łatwo go wyłaczyć. Skype mam na cały ekran i Skype home nie widać.

Oto odpowiedź z pomocy Skype: Dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta Skype.

Bardzo się cieszymy, że udało nam się pomóc i rozumiemy, że chcesz wyłączyć okno Skype home.

Niestety nie można wyłączyć okna (Skype home). Wprowadzanie zmian i tworzenie nowych funkcji może potrwać, co oznacza, że sugestie przekazane dzisiaj mogą nie być dostępne w niedalekiej przyszłości.

Prosimy o cierpliwość. Pracujemy nad tym, aby Skype był jeszcze lepszy.

:smiley: Jest tak programik KillSkypeHome odpalasz go odpalasz skypa a on automatycznie to okno zamyka sam sie wyłaczając proste i bez problemowe

Jest już poprawiona wersja Skype 5.5.0.119, w której poprawiono te niedogdności i działa poprawnie. Na początku należy ustawić w zakłdce “Widok” widok kompaktowy i w tym widoku wyłączyć Skype Home.