Skype używa 100% procesora

Skype przy włączeniu używa 100% procesora co strasznie muli i nie daje mi spokojnie porozmawiać co bardzo lubię.Problemy mam od kiedy pobrałem program PowerMenu dzięki któremu można minimalizować np. grę do triala oraz zmienia priorytety i lagi na skype zaczęły się kiedy rozmawiałem z kumplem i dokładnie nie wiedziałem jak działa ta funkcja ze zmienianiem priorytetów więc priorytety skype włączyłem na bardzo wysokie i jak potem od nowa włączyłem skype to niby wszystkie priorytety były ustawione na normalne(czyli te na początku) a nadal ścina.Może to mieć jakiś związek z svchost.exe niby mam czasami ze troszkę też używa procesora ale jak wyłączę wszyściutkie programy to już tylko 4% bierze.

A próbowałeś odinstalować program PowerMenu i zainstalować ponownie skype? 

o i tu jest problem jak chce odinstalować skype to pisze ze jakoś nie ma dostępu do instalatora windows(kod 1601)a i jeszcze jak patrze na menedżer zadań to tam pokazuje że pamięć  ciągle rośnie (skype)

Spróbuj z konta administratora usunąć. 

usunąć z konta administratora czyli jak -.- bo mam jedno konto na kompie pisze ze jestem administratorem a jak coś chce usunąć to pisze że nie masz uprawnień O.o?

Dobra usunąłem skype musiałem zmienić poziom ochrony systemu i dziękuje wszystkim za jaką kolwiek pomoc :*