Skype wcina się w Alegro

(Stahurski) #1

Mam problem przy przeglądaniu Alegro:

Nie mogę zawęzic obszaru wyszukiwania np.Grafy o parametrach 7100-7600(7300GT).Porostu wcina mi sie skype.Po naciśnięciu na 7100-7600 uruchamia sie rozmowa skype.

Nawet tego posta zmieniło:

Wolałbym próbować w opcjach,ustawieniach Skype 3.8 cos zmienić.Standardowa porada to zeskanuj komp. na obecność wirusów albo wklej Combofix.

(Lukaszalewski) #2

To rozszerzenie Skype'a pozwalające po kliknięciu w numer połączenie z nim. Co do funkcjonalności to bym polemizował...

(Stahurski) #3

Właśnie to rozszerzenie mi się wcina i utrudrudnia.Istnieje możliwośc wyłączenia w ustawieniach tego rozszerzenia?

(Lukaszalewski) #4

Przeczytaj http://www.skype.com/intl/pl/help/guides/ff_extension/

(Rafael83) #5

u mnie w firefoxie jest zakładka narzędzia/Dodatki w której mogę odinstalować ten dodatek od Skype. Sprawdz, może IE też ma taką opcję.

(Stahurski) #6

Wyłączyłem to rozszerzenie skype:

Dzięki za pomoc.Nie ma na tym forum albo punkty ?

(Lukaszalewski) #7

Z tego co wiem to nie :), ale jakie to ma znaczenie...

(Stahurski) #8

Może przy okazji poruszę inny problem.Wchodząc na Moje Alegro muszę za każdym razem ręcznie wbijać haslo(nie ma )co jest na dłuższą metę uciążliwe.Wcześniej przeglądarka mi zapamietywała hasła:

Na drugim komp. ktoś odznaczył i się nie pokazuje zapamiętywanie.Gdzie to się zmienia, żeby na powrót przeglądarka oferowała zapamiętywanie haseł?

(Rafael83) #9

Niestety nie mam ie wiec nie mogę sprawdzić ale firefox ma: narzędzia/opcje/bezpieczeństwo i tam jest część z hasłami i lista Wyjątków (hasła, które nie są zapamiętywane). Może to Cię trochę nakieruje.

(Stahurski) #10

Umieściłem nowego posta i tam uzyskałem odpowiedż.Dzięki.