Skype wiesza komputer

Cześć wszystkim mam taki problem zakupiłem Samsunga r540 (z winda 7) i od początku był tu zainstalowany skype , przy próbie logowania zawiesza komputer nic się z komputerem nie dzieje oprócz ze na nic nie reaguje ekran normalnie pokazuje wszystko ale jest zawieszony i trzeba go resetować próbowałem usunąć i wyczyścić rejestr instalować inne wersje i uruchamiać ze zgodnością żadna ta metoda nie działa , co może być przyczyna tego problemu komputer jest praktycznie nowy ma 1 dzień . Proszę o pomoc .

w sumie to może być jakiś konflikt sprzętu (chodzi mi o sterowniki) z skypem - ale nie zdarzyło mi się jeszcze coś takiego - instaluję Windę na dość dużej ilości komputerów i do tej pory nie miałem takiego problemu.

Może jeszcze być konflikt program kontra program. postaram się pozamykać wszystkie programy z paska adresu (tego obok zegara) i odpal skypa.

Jeśli to nie pomoże to pozostają dwie opcje:

Mam dwie propozycje:

  • zainstaluj coś alternatywnego dla sykpa

  • format i reinstalka systemu od podstaw i instalacja podstawowych sterowników - pracochłonna ale może okazać się jedynym rozwiązaniem.

p.s.

Może koledzy z forum mają inne pomysły

ok pozamykam wszystko wraz z anty wirem (mcafee czy coś takiego ) pierszy raz mam tego antywira zawsze mialem avasta , i zobaczymy czy pomoże .

ok pozamykam wszystko wraz z anty wirem (mcafee czy coś takiego ) pierszy raz mam tego antywira zawsze mialem avasta , i zobaczymy czy pomoże .

Dodane 15.02.2011 (Wt) 18:42

no i nic nie pomogło nie da się tego załatwić bez formata kompa .?