Skype

Witam chciałbym siędowiedzieć czy można dzwonić w skype na telefony domowe jeśli się ma słałkę??? albo czy da sietak wogóle zrobić??

Poszukaj na forum. W wyszukiwarce wpisz słowo kluczowe skype.

Oczywiście że się da tylko za stosowną opłatą :):slight_smile:

ja wiem że za opłatąale czy da siębez niej??

NIE, musisz miec jakąs karte kredytową i podac numer w skype. Najnowsze wersje mają taką opcję.

Na stronce skype’a trzeba wykupić specjalne kredyty. Było już o tym na forum - POSZUKAJ

koniec tematu :smiley:

bartus, nie musisz pisac za kazdym razem koniec tematu. Albo bedzie rozwijany nadal, albo zostanie zamkniety przez którgos z moderatorów jeśli uzna to za słuszne lub po prostu umze smiercią naturalną :smiley:

no bo ja tu widze same głupkowate wypowiedzi jak ja zadaje pytanie to oczekuje odp n atemat a nie jakichś głupkowatych wypowiedzi oki?? !!

W takim razie odpowiedz mało głupkowata.

Nie. Nie da się bez opłaty. :smiley:

jest w skype taka opcja że można dzwonić na domowy i chyba na komóre ale trzeba opłacić tą opcje

Kolego czytamy posty. Właśnie o to chodzi że trzeba opłacić ale kolega chce bez opłaty więc odpowiedz jest jedna-Nie. :smiley:

w związku z tym że osoba zkładająca topic twierdzi że otrzymuje same głupie odpowiedzi (pomimo że są one zgodne z prawdą) Topic zamykam (niech sobie autor sam poszuka mądrzejszych) :evil: :evil: :evil: