Skyrim , ulepszanie domu

Witam !

Kupilem dom w skyrim ,ten pierwszy za 5k i chciałbym go umeblować …tylko nie wiem jak … do kogo trzeba zagadać ?

Pozdrawiam

Przyznaję, że kompletnie nie mam pojęcia o czym mówisz, bo nie grałem w tą grę, ale widziałem na necie filmik, że jak się ludziom założy na głowę wiadro, garnek, albo coś podobnego (tak, żeby mieli oczy zasłonięte) to można ich okradać ^^

U tej samej osoby u której kupiłeś dom kupujesz zestawy mebli

Dom jak i asortyment do niego kupujesz u asystenta jarla Białej Grani. Można zagospodarować np. kuchnię, poddasze. Więcej informacji co obejmuje dane “ulepszenie” dowiesz się z książki, którą otrzymałeś wraz z domem (w ekwipunku).

Swoją drogą… Ja kupiłem tylko poddasze. Nie, że mnie nie stać, ale chodziło mi tylko o pryczę i szafkę na utensylia. Zbaczając z tematu (za przeproszeniem)… Grafika gry jest zdumiewająca:) Gra ma też coś w sobie, że aż chce się zaglądnąć w każdy kąt, jaskinię, fort. Obok tej ciekawości towarzyszy też swojego rodzaju lęk, że zaraz wyskoczy jakiś Draug lub Mag co mnie popieści ogniem:P I te smoki… Zacząłem w sumie niedawno, a już 3 tego rodzaju gady mam na koncie (cudowna moc młota w połączeniu z umiejętnościami).

Kazałem Lydii zostać w wietrznym domku i poszedłem sam na misję, a ona od razu urządziła sobie pokój na poddaszu :lol:

A wiec koleś u którego kupiłem dom chce mi umeblować mieszkanie mniejwiecej od 19, wcześniej nie ma opcji aby to zrobić , widocznie jakiś mały bug , temat do zamknięcia :slight_smile: