Skyrim , ulepszanie domu


(Koks497) #1

Witam !

Kupilem dom w skyrim ,ten pierwszy za 5k i chciałbym go umeblować ...tylko nie wiem jak ... do kogo trzeba zagadać ?

Pozdrawiam


(kamil_w) #2

Przyznaję, że kompletnie nie mam pojęcia o czym mówisz, bo nie grałem w tą grę, ale widziałem na necie filmik, że jak się ludziom założy na głowę wiadro, garnek, albo coś podobnego (tak, żeby mieli oczy zasłonięte) to można ich okradać ^^


(nnick) #3

U tej samej osoby u której kupiłeś dom kupujesz zestawy mebli


(mateusz-1991) #4

Dom jak i asortyment do niego kupujesz u asystenta jarla Białej Grani. Można zagospodarować np. kuchnię, poddasze. Więcej informacji co obejmuje dane "ulepszenie" dowiesz się z książki, którą otrzymałeś wraz z domem (w ekwipunku).

Swoją drogą... Ja kupiłem tylko poddasze. Nie, że mnie nie stać, ale chodziło mi tylko o pryczę i szafkę na utensylia. Zbaczając z tematu (za przeproszeniem)... Grafika gry jest zdumiewająca:) Gra ma też coś w sobie, że aż chce się zaglądnąć w każdy kąt, jaskinię, fort. Obok tej ciekawości towarzyszy też swojego rodzaju lęk, że zaraz wyskoczy jakiś Draug lub Mag co mnie popieści ogniem:P I te smoki... Zacząłem w sumie niedawno, a już 3 tego rodzaju gady mam na koncie (cudowna moc młota w połączeniu z umiejętnościami).


(Krasnal666) #5

Kazałem Lydii zostać w wietrznym domku i poszedłem sam na misję, a ona od razu urządziła sobie pokój na poddaszu :lol:


(Koks497) #6

A wiec koleś u którego kupiłem dom chce mi umeblować mieszkanie mniejwiecej od 19, wcześniej nie ma opcji aby to zrobić , widocznie jakiś mały bug , temat do zamknięcia :slight_smile: