Skystar 2 zawiesza system!

Witam.Mam poważny problem z kartą SkyStar2,przy uruchomienie Progdvb czy dvb viewer komp się zawiesza.Wkładałem inną kartę SS2 ,zmieniałem sloty i to samo.Komp jest nowy a karta ta działała na wczesniejszym z płytą AsusA7V333 bezproblemu.Teraz jest Gigabyte GA-M56s,Athlon 2x2,4GHz,1GB RAM,Palit GF8600GT.Próbowałem sterów 4.4.0 i wczesniejszych, zawsze tak samo.Instalacja “świeżego” Windowsa też nie pomogła.Dodam że sygnał z anteny jest ,zawiesza się w momencie włączenia jakiegoś kanału.Pomóżcie ,brak mi już pomysłów.

A jakich używasz filtrów do obrazu i dźwięku?Ja też mam w miarę nowego kompa i mi na oryginalnym oprogramowaniu działa bez zarzutu wersja 4.4.0.Próbowałem na innych programach no i właśnie ProgDVB lubi sam się “wieszać” i przy okazji system,próbowałem też DVB dream,ale zostałem przy oryginalnym i jeszcze mnie nie zawiódł.Spróbuj ewentualnie jeszcze DVB Dream.Na stronie Technisat jest już nowsza wersja oprogramowania 4.4.1.A jaki masz system?

instalowałem i orginalne i próbowałem DVBDREAM1.3.Filtry to raczej nie,prog by odpalił kanał.Może to wina płyty podobno na niektórych są problemy SS2.

O problemach też czytałem wiem,że potrafiły spalić PCI na płytach z nForce 4 najczęściej Asusa,płyta musi mieć PCI obsługujące napięcia 5/3,3V.W specyfikacji Twojej płyty nie ma akurat napisane jaką wersję ma PCI.

Mam prośbę do użytkowników SS2 (model 2.6c) o informację na jakich nowych płytach głównych pod AM2 karta pracuje bezproblemowo.Będzie mnie czekała wymiana płyty ,ponieważ komputer jest niedawno zakupiony wymienią mi na nową ,muszę podać tylko model ,w serwisie nie mają możliwosci sprawdzić