Słaba jakość filmików w trybie pełnoekranowym (YouTube)

Witam, od dłuższego czasu mam problem z filmikami na internecie. Nie tylko na Youtube ale również na innych serwisach. Reinstalacja adobe flash playera nie rozwiązała problemu. Komputer nie jest zawirusowany i nie mam problemów z konfiguracją karty graficznej. Czekam na inne Wasze sugestie. Dodam, że problem pojawił się prawdopodobnie po zabawach z zaawansowanymi opcjami CCeaner.

Pozdrawiam

Przecież obraz powiększony ma gorszą jakość.

Dokładniej wygląda to tak, że widoczne są kwadraty (pixele) ale strasznie duże… Albo czerwone, zielone pasy… SCREEN ponizeej Dodam jeszcze ze reinstal przeglądarki nie pomaga. To samo na Chrome, IE, FF i Operze. Na mniejszym ekranie tez mam z tym problemy… ale da sie to przezyc

nowyobrazmapybitowejm.png

Uploaded with ImageShack.us

LINK do oryginału

http://www.youtube.com/watch?v=Ar2J7p19 … eos_sports

A inne filmy we flashu? Może należy flasha przeinstalować.

Pewnie że jak powiększyć obraz to widać pikseloze, na pełnym ekranie włącza się lepszą jakoś filmu… gdy masz 240p to faktycznie na moim ekranie 23" jest dosyć paskudnie ale przy 480p jest już dobrze.

no pewnie pewnie… ale nigdy tak nie miałem. Przecież nie od dzisiaj YT oglądam. Reinstal flasha nic nie daje. Heh. Zmiana wielkości wyświetlanego obrazu niczego nie zmienia.