Słaba jakość obrazu w filmach i TV

Witam! posiadam 7 7100 i mam taki problem iż obraz w filmach jak i na karcie tv (winfast 2000xp expert) jest poprostu brzydki, jakby bez filtra, widac kwadraty itp…myślałem że jak zainstaluje ffdshow to wszystko będzie ok ale ffdshow wogule nie działa po instalacji…na viście i xp wszystko było ok :frowning:

Bo windows 7 nie jest wersją finalną i nie wszystkie sterowniki działają poprawnie.

Na 7 7077PL i TV tak samo

Chyba po prostu trzeba poczekać na nowe sterowniki.

Ale i tak jest nieźle, WMC wykrywa karte i znajduje programy gdzie na Viście nic nie działało.

Ps ustawiłeś dzwięk?

Mój problem polega na tym.

Przed sformatowaniem dysku( równiez Windows 7 HP 64 biT) po zainstalowaniu BESTplayera i k-little codec pack jakość obrazu w filmach była świetna(ikonka ffdshow video+audio pojawiała sie za każdym razem obok zegara gdy został włączony film w best playerze) Po sformatowaniu dysku, zainstalowaniu bestplayera i k-little codec pack jakość obrazu w filmach jest fatalna (tym bardziej w opcji"pełen ekran) nie wiem jak to sie fachowo nazywa"pixele"? są po prostu takie małe kwadraciki, jakość znacznie odbiega od tej wczesniejszej, dodatkowo przy włączeniu filmu pojawia się tylko ikonka ffdshow audio. Jeśli chodzi o karte pamięci-sterowniki są aktualne. Gdzie twki przyczyna tak słabej jakości?(nie występuje ona tylko w bestplayerze ale także pozostałych odtwarzaczach) Błędna konfiguracja ffdshow? catalyst control center w czymś przeszkadza?

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam