Słaba karta graficzna. Czy da się podkręcić?

Witam otóż mam problem ale najpierw podam mój sprzęt  :stuck_out_tongue:

system-Windows 7 Ultimate 32bit servis pack 1

procesor-Intel Celeron CPU E3300 @ 2.50Ghz (2 rdzeniowy 2.5Ghz)

-2GB pamięci ram (300GB pamięci na dysku)

karta graficzna- Intel® G41 Express Chipset (i właśnie o nią chodzi)

Zasilacz-(nwm dokładnie które to firma a które nie więc napisze to co przeczytałem na zasilaczu) “Switching Power Supply , Model NO.:DSI250P , CTW Channel Well Technology co.,LTD , Moc max 450W”

a mój problem jest taki czy da podkręcić się tą kartkę graf ponieważ nawet gram w te starsze gry gta san andreas na najwyższych mi spadają często FPS’y , że lekko się przycina gra czy NFS MW (2005) na najwyższych też mi się lekko przycina co dziwne jak miałem Win XP to odpaliłem GTA IV która z Game Bosterem , różnymi patchami jakoś chodziła , jak GTA san andreas na najwyższych xD  ale na WIN 7 potrzebuje już większych wymagań i nie odpala już :confused: i mam takie pytanie czy bym mógł jakoś podkręcić tą kartę graf bo czytałem gdzieś , że można w biosie ją podkręcić ale ja jestem w tym zielony ale wyśle wam zdjęcia związane z tą kartą i myślę , że jakoś pomożecie mi

PS. Proszę nie pisać , że wywal to /cenzura/ bo akurat nie mam kasy na lepsze  :P no niestety i muszę się męczyć z tym co mam. Za wszelką pomoc dziękuje  :) a tutaj daje jeszcze 2 zdjęcia związane z tą kartą graf :stuck_out_tongue_winking_eye: mam nadzieje , że wszystko dobrze wytłumaczyłem jak coś jest źle lub czegoś nie dopisał proszę powiedzieć w komentarzach  :stuck_out_tongue:

dodaje miniaturki :smiley:

 

post-262209-0-51169500-1404654858_thumb.

post-262209-0-73737400-1404654866_thumb.

nie da się podkręcić karty zintegrowanej a ty taką posiadasz

chcesz grać to kup grafikę do gier, mocniejszego proca i więcej ramu

nikt ci tu a ni nigdzie nie pomorze bo to niemożliwe

Nie pisz tak ogólnie.

Nie da się podkręcić tej karty zintegrowanej, wiele innych zintegrowanych podkręca się bez najmniejszego problemu.

Może i tak ale Intelowemu akceleratorowi pulpitu to niewiele da :stuck_out_tongue:

Będzie prościej i wydajniej jak kupisz kartę graficzną nawet za 100zł.

nawet jeśli się da podkręcić tę zintegrowaną grafikę to co się uzyska w grach? 1fps?

tu potrzeba kupna dedykowanej grafiki, a pod nowe gry wymianę całego sprzętu

Nick2

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Hehe mam kartę Nvidia GeForce 210 nówkę ale poprostu mam biurowego kompa i bym musiał zmienić obudowę a ja jestem w takich sprawach zielony :stuck_out_tongue:

Sądzę że ten nieszczęsny 210 jest równie wydajny jak Intel :diabel:

GT210 służy do wyświetlania obrazków co najwyżej

co prawda,to prawda :diabel:

W sumie zastanawiam się po co producenci wypuszczają taki crap, przecież przeciętna karta zintegrowana z prockiem Intel czy AMD jest mocniejsza.

I tu problem, bo ma komputer gdzie wejdzie tylko grafika low-profile, a ma pełnowymiarową