Słaba karta graficzna

Witam!

Chciałbym was zapytać,jaką kartę graficzną polecacie.

Procesor: Intel Pentium D 820

RAM: 1,5 GB

Karta graficzna: VIA/S3G UniChrome Pro IGP

Zasilacz: 230V

Jak coś jeszcze potrzeba to pisać.

Jaki masz zasilacz i jaka płyta główną?

Gdzie to można sprawdzić? Zielony jestem.

HD 7770 będzie idealny.

No niewiem,postaram się uzbierać jakoś na tę kartę graficzną.Zależy mi na taniej i dobrej karcie graficznej.Myślę,że HD 7770 będzie idealny. :smiley:

Jeżeli chodzi o zasilacz, to trzeba zdjąć boczny panel obudowy i spisujesz jego model, markę etc.

Jeżeli o płytę główną, to pobierz program CPU-Z, wejdź w zakładkę Mainboard i przepisz to, co znajduje się w polu Manufacturer i Model.

Na zasilaczu pisze coś takiego: ATX 12V 2.2 COMPATIBLE.

Model płyty głównej: P4M890T-M

Co do płyty głównej, to jest ok - obsługuje PCI-E więc każdą nową kartę możesz tam wsadzić.

Jednak to co podałeś, to nie jest nazwa zasilacza, tylko jego zgodność ze standardem ATX 12V 2.2. :wink:

Podaj jego moc i nazwę, bo może on nie wytrzymać dołożenia karty.

To chyba to: AC I/P: VOL: 230V~FREQ 60-50HZ ATX 12V 2.2 Compatible

Nie, to dalej nie jest nazwa. :wink:

Z którejś strony zasilacza powinna być jakaś naklejka z logo producenta, podaną mocą.

Stawiam, że to Logic 350ATX, czyli “czarna lista”.

No niewiem,niedawno mi w serwisie wymieniali zasilacz.

Pierw zmień zasilacz, a potem baw się z kartami graficznymi jak nie chcesz uszkodzić pozostałych podzespołów.

Wstawiać do pentium dual core hd 7770 :lol: Ja nie mogę wybierz jakieś hd 6470 bo różnica między hd 7770 a hd 6470 na takim sprzęcie będzie bardzo znikoma około 1-2 fps.

jak posłuchasz tej rady to daj znać - wyślę ci mój numer konta, przynajmniej ja skorzystam z tej kasy, inaczej strzelisz sobie w kolano!

To prawda że nie wykorzystasz tej karty na pentium D, ale pisanie o różnicy 1-2 fps… skąd w ogóle takie wartości?

Rozsądne maksimum do tego cpu to coś o wydajności zbliżonej do geforce 9600, np. 6570.