Słabe fps w grach typu cs

Witam wszystkich może mi ktoś coś doradzić gdyż jak gram w cs 1.6 to czasami mam 333 fps a czasami 70 specyfikacja komputera 

 

System Operacyjny

Windows 7 Ultimate 32-bit

CPU

AMD Athlon 64 X2 5000B 53 °C

Technologia Brisbane 65nm

RAM

4,00GB 2-Kanałowy DDR2 @ 370MHz (6-6-6-18)

Płyta Główna

Hewlett-Packard 3029h (XU1 PROCESSOR) 33 °C

Grafika

PLE430 (1280x1024@75Hz)

1023MBNVIDIA GeForce GTX 650 (Gigabyte) 41 °C

Nośniki

149GB Seagate ST3160318AS ATA Device (SATA) 43 °C

Napędy Optyczne

hp DVD-RAM GH40L ATA Device

Audio

Urządzenie zgodne ze standardem High Definition Audio

Zasilacz 450w

 

Temperatury chyba są ok wiem że ten procesor z ta płytą główna pozostawią wiele do życzenia ale chyba w takiej grze jak cs to nie powinno się dziać.Mam zamiar kupić nowy procek z płyta ale to nie teraz mógł by mi ktoś coś doradzić może lekkie OC procka bo już sam nie wiem co zrobić.W cs go mam 60 -70 fps na niskich detalach.

Wejdź do folderu “cstrike” i znajdź plik “config.cfg” Otwórz go za pomocą notatnika i znajdź linijkę o nazwie:

 

fps_modem “101” 

 

Jeżeli nie masz takiej linijki dopisz ją, a następnie zapisz plik.

 

Drugą czynnością jaką powinieneś dokonać to wyłączyć synchronizacje pionową w karcie graficznej.

No ale ja mam to wszystko wyłączone mam steam czyli tej opcji fps już nie mam synchronizacja off również bo jak bym miał włączoną to bym miał 60 fps.W takiej grze jak cs to chyba powinno być miec stałe 150 chociaż a nie spada do 70.Jeśli ktoś wie o co chodzi to gram na modzie surf tam te mapki są większe ale nie wiem czy to ma jakieś takie znaczenie.

Miałem podobnie. Mam aż za dobry sprzęt na cs 1.6 i mimo tego tnie jak jest dużo osób na serwie. Sczerzę ? - Nie wiem czyja to jest wina. Tak po prostu jest z tym cs’em. Chociaż chciałem ci powiedzieć, że miałem też tak jak ty na steamie, więc postanowiłem sobie zainstalować cs non steam i powiem ci że lagi zniknęły :o ?! Nie namawiam cię do tego ale możesz sprawdzić. I to najlepiej z paroma wersjami. Do cs’a trzeba mieć wprost proporcjonalny sprzęt wydajnościowo do gry albo gorszy :-P Miałem tak na lapku, na komputerze lagów niema.