Słabe słuchawki :(

A robiłeś testowanie sprzętu w Dzwięki,mowa i urządzenia audio (zakładka głos). Jak nie to zrób może coś pomoze. :smiley:

ja w kodekach w sterownikach nie mam zadnych takich opcji, robiłem testowanie

ej. ja mam zintegrowaną AC97 i mam dokładnie to samo co kolega ze słuchawkami. nawet jak podłączyłem takie pożądne sony to grały bardzo cicho. w dodatku dźwięk bardzo skrzeczy. a jak podłącze głośniki ze wzmacniaczem, który jest w nie wbudowany działa OK. po prostu tak jest

Jakie masz wyjścia audio ??

wejdz do panelu sterowania =>> dźwięk multimedia a następnie zakładka głoś i przejdz przez kretos głosu, mi to pomogło

normalne taie na małe jacki

już to robiłem

kup lepszą dżwiękową lub pokombinuj jak tu przemeblowac pokój by miec dostęp do wierzy która znacznie wzmocni dżwięk (mi to pomogło) :wink: lecz teraz jadę przez zazsilacz technics’a i jest zarypiście!! :smiley:

a nie ma jako takich wzmacniaczy do słuchawek?

Są, ale niewiem czy jest to tania zabawa.

czyli lipa :frowning: nie pogadam sobie

Jaka lipa. zwykły wzmacniacz nie jest drogi. Jak dobrze pokombinujesz to w sklepie z cześciami dostaniesz nawet do złożenia za niewielkie pieniądze. :smiley:

tak dla waszej informacji jak podłącze np. do cd-romu’ i włoże płytkę do dają głośno

PS może brak mi jakiego codeka?

Nie kodek nie ma z tym nic wspólnego. :?

zainstalowałem kofeka ac 97 i działa lepiej ale to jeszcze nie to, czy może jest polska wersja tego kodeka?

człowieku nie ma kodeków, które poprawiają głośność słuchawek!! :hahaha:

Poszukaj nowsze sterowniki karty muzycznej na stronie producenta płyty głównej. :smiley:

hehh jest właśnie tak się stało

A nie zainstalowałeś przypadkiem sterownika do układu dzwiękowego AC 97. :?

czy zakup karty dźwiekowej np. sound blaster (mam zintegrowaną) rozwiaże problem na 100%?