Słabe wysyłanie plików

Witam, z testow  internetu wyniika ze mam takie parametry:

Download 14.53

Upload 18.14

Download sciaga 1.7Mb/s

tylko jest problem z wysylaniem, poniewaz wysyla tylko 400kb/s mimo ze predksoc powinna byc wyzsza poniewaz test wykazal 18.4Mb/s

prosze o rady

Test na pewno przeprowadziłeś źle bo żaden polski operator nie daje klientom indywidualnym łącza z większą przepustowością na uploadzie niż downloadzie

kozi022 , na forum używamy polskich liter diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swój post dodając polskie znaki oraz wielkie litery na początku zdań. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

dobrze wykonałem :slight_smile:

http://www.speedtest.net/my-result/4475590430

 

http://www.speedtest.net/my-result/4476395203

 

 

I co twój post niby wnosi do tematu?

Wykonaj jeszcze raz tylko na innym serwerze, lub na innej stronie. Coś mi się to nie podoba :wink:


stwierdzenie: "żaden polski operator nie daje klientom indywidualnym łącza z większą przepustowością na uploadzie niż downloadzie " - nie ma żadnego uzasadnienia w praktyce - dałem jeden przykład rok temu i obecnie jest tak samo bez względu na to co myśli o tym i moim operatorze (Systel - Katowice) “pocolog”

1 polubienie

Jakby nie było, to zawsze u mnie z multimedia na współdzielonym łączu daje ciut więcej uploadu, niż downloadu. Czyli to ten sam dostawca 10 lat:

Rety! Niektórzy obalają encyklopedię, ale trudno się do tego przyzwyczaić.