Słabe wysyłanie w Multimedia

Ostatnio miałem od nich 6Mb/s, teraz 30Mb/s i wszystko z pobieraniem jest w porządku, niestety wysyłanie jest takie jak na obrazku niżej.

Czy Multimedia ustala gdzieś minimalną prędkość wysyłu?

2483061672.png

Raczej nie. Nic nie ma o tym na stronie.

Czyli mają “pełne prawo” do tak niskiego wysyłu? :-k

Zaloguj się na modem 192.168.100.1 i sprawdź jaką masz prędkość wysyłania ustawioną w konfiguracji którą pobiera modem z serwera. Jak nie ma 2mbit to dzwoń i reklamuj.

Tak to wygląda u mnie, upload 3mbit:

34e83u8.png

Może to dziwne pytanie, ale jak założyć tam konto? :smiley:

Jakie konto ??

Jeżeli nic nie było zmieniane to:

Login: admin

Hasło: admin

Invalid username or password, choć nic nie zmieniałem…

To zerknij do manula routera tam wszystko jest opisane.

Jak nie masz instrukcji poszukaj na necie.

Może być z tym problem - mam już drugi modem z MMP i w obu miałem zablokowany dostęp do ustawień.

RBB , sprawdź ich wewnętrzny test: test.mm.pl

W Multimedii od 20 Mb do 120 Mb upload powinien wynosić 1 Mb.

Mam także multimedia, ale 100Mb/s i taki wynik sprzed chwili: http://www.speedtest.net/result/2505818682.png Co za tym idzie, jest to prawie trzy razy więcej, niż z okresu korzystania z WiFi. Idzie przez router, do dwóch komputerów, ale kabelkiem. Przyspieszone mam łącze o 20% zarezerwowane dla systemów. Wynik wysyłania u Ciebie jest zastanawiający, jakbyś miał coś w systemie, co blokuje upload. Jeśli to nie jakiś AV, to prawdopodobnie trzeba przeskanować system, pod kątem “świadków”, niewłaściwego dns itd. Pierwsze, to darmowy malwarebytes antimalware, drugie to portable junkware remowal tool, trzecie to portable roguekiller i jetclean. Ja bym tak zrobił.

Wybaczcie, że tak późno, ale zupełnie zapomniałem o tym problemie, ponieważ… został naprawiony :slight_smile:

Podobno miałem jakiś program, który dla nieprzeciążenia sieci zmniejszał szybkość, aby zostało też dla innych, niestety działał nieprawidłowo.

Poniżej kolejny test

2497515555.png