Słabej jakości tekstury w CS:GO


(Marczi9822) #1

Witam. Mam problem z kartą graficzną. Mam gre Counter Strike Global Offensive. I moje tekstury nie wiadomo dlaczego są beznadziejne w porównaniu do tekstur innych znajomych. Miałem tak również w innej grze. Tu ss jak wygląda skin do broni u mnie na full detalach: http://scr.hu/4stu/n4ust . A tak wygląda u kolegi: http://scr.hu/11ih/q5ah8 . Jak widać różnica jest kolosalna. Nie wiem o co chodzi próbowałem coś zrobić w karcie ale nie dało rady. Karta to : AMD Radeon HD 6700 Series. Proszę o szybką pomoc.


(G7996095) #2

Sterownik zainstalowałeś?


(lordjahu) #3

 

Na jakiej rozdzielczości grasz ?


(Tomhisagi) #4

Przede wszystkim sprawdź czy masz ustawione w opcjach gry tekstury itp na innej opcji niż niskie. Drugie co możesz zrobić to w sterownikach do wszystkich kart graficznych można obniżyć jakość tekstur zyskując wydajność zwie się to Mipmapping u mnie jest to w sterowniku po kolei > Gry > Wydajność gier > Mipmapping i przesuń suwak na jakość > Akceptuj powiedz czy pomogło


(Marczi9822) #5

Sterowniki mam wszystkie nowe

Teraz 1280 720

To nie zależy od ustawień w grze ponieważ jest tak samo jak i na minimum. Już pare razy próbowałem zmienić tą wydajność na jakość i nic nie dało :frowning: