Słaby dźwięk w słuchawkach a w głośnikach w porządku

Witajcie, mam słaby dźwięk w słuchawkach a wgłośnikach w porządku. Mikrofon w Skype i GG działa, mogę odebrać w miarę glośno w sluchawkach to co mówię ,ale muzyka z YT jakoś na słuchawkach jest prawie niesłyszalna.

Zepsute sluchawki czy złe ich ustawienie tylko gdzie.

Spróbuj podłączyć słuchawki w miejsce głośników. Jeśli będzie OK, tzn. że musisz pobawić się regulacją głośności w systemie.

Jak tam wejść (do systemu) WIN XP HE SP3 żeby sprawdzić ustawienia i ewentualnie je poprawić.

Na pasku zadań obok zegara powinnaś mieć ikonkę głośnika-prawy przycisk myszy i ustawiasz,co potrzebujesz.

Jeśli nie-Start :arrow: Wszystkie programy :arrow: Akcesoria :arrow: Rozrywka :arrow: Regulacja głośności

Mam ten glośnik, byłam także przez akcesoria tylko nie wiem jak tam powinno wyglądać ustawienie.

Jak powinien być ustawiony menadżer REALTEK HD AUDIO?

Ja mam tak: środowisko-brak,equalizer-klubowa,mam głośniki 2.1 czyli 2 satelitki i subwoofer,więc w “wejście/wyjście audio” jest “2CH Głośnik” i częstotliwość próbkowania 48 KHz. U mnie jest ok,może Ty musisz trochę poeksperymentować :slight_smile:

Dodane 22.09.2011 (Cz) 21:06

A może kliknij głośniczek w zasobniku systemowym(obok zegara) i kliknij “Ustaw właściwości audio” i Ustawienia głośników :arrow: Zaawansowane :arrow: i zmień z głośników na słuchawki?To może pomóc,bo system audio dostosuje się do słuchawek.

Aha tylko w zaawansowanych mogę sterować mikrofonem tony wysokie i niskie są powyżę, ale nie mogę tego przelączyćj. Glóśność glówna jest tylko w wyjściu “output”