Słaby dźwięk w słuchawkach

Witam!

Mam taki problem że kiedy przechodzę na słuchawki, dźwięk jest bardzo cichy choć wszystko ustawione jest maksymalnie.

  • sluchawki sa dobre

  • dopierdo po formacie tak sie stało (po drugim bylo tak samo)

  • normalnie bez sluchawek wszystko działa bez zarzutów

jakiej firmy masz słuchawki

masz może regulacje głośności na kablu jeśli tak to ustaw ją maksymalnie

no nie róbcie ze mnie takiego głaba ;p, Creative

Jaką masz kartę dźwiękową?W jaki sposób masz podłączone słuchawki do komputera?Ludzie piszcie więcej informacji!

Kocham posty w stylu:zainstalowałem grę ale nie działa pomóżcie.A reszty rzeczy to dowiedzieć mamy się od wróżki albo jasnowidza.

Karta zintegrowana, podlaczone sa przez takie urządzonko w które wchodzi mikrofon, sluchawki oraz glośniki ale przez wejście w komuterze jest ta sama sytuacja. Mam najnowsze sterowniki.

Zintegrowanych jest całe mnóstwo podaj nazwę?Co to za urządzonko?Podłączasz słuchawki do przedniego panelu czy z tyłu komputera?Napisz konkretniej.

Jeśli Realtek to wchodzisz w panel sterowania w tray’u. Wejście/wyjście audio i ustawiasz na roletce słuchawki.

No mam napisane w Menadżerze Urządzeń że SiS 7012 i raczej mam najnowsze sterowniki. Mam tylko tylnie wejścia (sytuacja ta sama), urządzenie te jest stare i nie potrzebuje sterowników działa jak rozgałęziacz i nie robi różnicy.