Słaby sygnał/zmiana dostawcy sieci bezprzewodowej

Witam! mam następujący problem: otóż do niedawna korzystałem z bezprzewodowej sieci Resman. Niestety po przeprowadzce od pewnego czasu mam bardzo słaby sygnał (1 góra 3 "kreski) i z tego powodu bardzo cierpię :frowning: Postanowiłem, że zmienię sieć na inną, która ma dużo silniejszy sygnał i tu pojawia się zasadnicze pytanie: W resmanie w momencie kiedy po raz pierwszy chciałem uzyskać klucz wpa to przy wyświetlaniu się dostepnych sieci na laptopie był podany nr tel, gdzie można było uzyskać klucz. Natomiast, teraz chcąc połączyć się z siecią Netgear, czy też Merkury (mają silny sygnał) nie ma żadnego kontaktu. Więc w jaki sposób można uzyskać klucz dostepu, aby uzyskać połączenie?

P.s Oczywiście mogę połączyć się z siecią niezabezpieczoną, ale… ze wzgl. oczywistych wolałbym łączyć się z siecią zabezpieczoną 8)

???

może trzeba zapłacić =D>

ok! ale jak i za co? mam coś kupić jakieś ustrojstwo? typu router, itp. zapłacić też mogę, ale w jaki sposób kiedy nie mam zadnego kontaktu?

Sorry, ale nie znam sie kompletnie na tym, więc proszę grzecznie o poradę :roll: