Słaby transwer neostrady

Witam mam neo 1mb już od kilku lat, od kilku tygodniu mam fatalny transfer obojętnie co ściągam to jest około 10kb/s i mniej zawsze bylo 70/100kb/s mam router i do sieci podłączone 3komputery, co może być przyczyną?

Mati17 , nazwij temat konkretnie.Jestes wystarczająco długo na forum, żeby znać zasady.

Zacznijmy może od tego czy skanowałeś komputer na obecność wirusów? Z własnego doświadczenia wiem,że niektóre potrafią fatalnie łącze spowolnić. Wejdź na stronę :arrow: http://speedtest.net.pl/ i kliknij Begin Test. Powinno być coś koło 1000 :slight_smile: Ściągałeś tylko ze strony dobreprogramy.pl ? Bo ja to ostatnio nic ściągnąć stąd nie mogę,tak jak mówisz,leci mi po 10kb/s , z innych stron leci normalnie :slight_smile:

Mati17

nie ma czegoś takiego jak “transwer” jest natomiast transfer.

Odłączyć wszystkie komputery, zostawić jeden i sprawdzić i tak po kolei aż się ustali lub też nie - delikwenta.

Potem więcej kroków - ale to na początek.Bo być może to wina któregoś z komputerów.

Zrobiłem test wychodzi tak jak poniżej czy jest ok? Bo nadal fatalnie wszystko chodzi otwiera się ściąga w sieci ;/

Wszystkie komputery podłonczone

-Download 173kb/s

-Upload 129 kb/s

Tylko mój komputer test

-Download 125kb/s

-Upload 109 kb/s

Łącze jest 1mb

Nie jest dobrze. Powinieneś mieć coś koło 1000 kb/s. Prawdopodobnie masz zawirusowany komputer.