Słaby zasilacz a grzejący się komputer

Witam już od jakiegoś czasu komputer mi się grzeje i wyłącza myślałem że może być spowodowane tym że nie ma pasty na procku nałożyłem i nadal nic ściągnałem obudowę komp stoi w odległości jakiś 20/30 cm od ścian i nadal się wyłącza. Słyszałem że może to być spowodowane zasilaczem. Więc mam zasilacz niewiem jaka firma ale 230 V. Więc pytam czy to może byc zasilaczem? Aha nie napisałem że grzeje się jeśli w coś gram, np przy TDU Unlimited potrafi sięwyłączyc NFS proStreet, czy Gears of War to nie które gry ale przy tych akurat ostatnio mi siadał.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

  • komp dokładnie odkurzony ? (końcówka plastykowa do odkurzacza), szczególnie wentylatory i radiatory

  • pasta nałożona dobrze i dobrze założony cooler? na CPU

  • jak temperatury wszystkiego, sprawdź programem HWmonitor i daj scren

Podaj konfigurację komputera i odczytaj z tabliczki znamionowej na zasilaczu co to za zasilacz?

Komp odkurzony dokładnie odkurzam go średnio raz w tyg. Pasta dobrze nałożona tak samo jak cooler (jedyny mankament to że słaba pasta jutro kupie lepszą). Resztę napisze jutro bo człowiek zmęczony po pracy

Dodane 25.09.2013 (Śr) 19:29

A więc tak parametry mojego kompa to:

AMD Athlon 64X2 Dual 4,8. 2.51 GHz, 2GB RAM

Karta: GeForce 8600GT 256MB

Tutaj mam screeny z HWMonitor:

Nazywa zasilacza niewiem, ponieważ była ona napisana zapewne na blombie a plombe zdarłem gdy go czyściłem

Dodane 26.09.2013 (Cz) 22:05

Pomoże ktoś co tu mi się najbardziej grzeje i co bym musiał wymienić lub co zrobić innego?

Dodane 28.09.2013 (So) 17:03

Halo odpisze ktoś?