Słaby zasilacz?

Witam

Ostatnio kupiłem nowa kartę graficzną i do tego zasilacz

Gdy to wszystko zmontowałem komputer zaczął mi się ciąć np muzyka gdy coś robiłem przy rozdzielczości 1680x1050 gdy zmieniłem na 1024x768 komp chodzi normalnie, czyli jakieś skoki napięć

aha jeszcze monitor nie uruchamia się za pierwszym razem

na kompie przed kupnem zasilacza i karty normalnie mi chodziła vista z aero na 1680x1050 (karta ati hd2600 a zasilacz modecom 350 feel)

teraz mam GF 9600 GT i zasilacz 650W corsair

czy to wina zasilacza ?

Mój komputer to:

Procesor: quad q6600 (4x2,40GHZ)

Ram: 2 GB

Karta G: GF9600 GT

Dysk: 500 GB cavar

i zasilacz 650W corsair (który powinien to pociągnąć)

a to obrazek z everesta (oczywiście przybliżone temperatury)

d9131a923aedeed0m.jpg

To na pewno nie wina napięć. Teraz pomyśl. Gdyby na lini 12V było 1,5V, czy tak na zdrowy rozum komputer w ogóle by się uruchomił? Piszesz przybliżone temperatury - temperatury są w miarę dobrze mierzone - to napięcia podawane przez programy należy traktować mocno orientacyjnie.

Napięć nie sprawdza się programami a miernikiem.Zasilacz bez problemu powinien sobie radzić z Twoja konfiguracją.Temperatury w normie.Oczywiście podłączyłeś dodatkowe zasilanie do karty?

tak

czyli z tego co wyczytałem z Waszych wypowiedzi to wina zasilacza lecz powinien sobie dać rade, czyli co jest popsuty ? może trafił się wadliwy sprzęt

człowieku pomyśl, za nim coś napiszesz, jakby komputer zachowywał się gdyby na linii +12V było 10x mniej… zasilacz porządny, pomiary softem błędne.

sterowniki do karty graficznej zainstalowane ??

bez sterowników kom chodzi na full gdy wgrywam sterowniki to zaczyna się ciąć (najnowsze i te z CD)