Ślady nalepki z nr rejestracyjnym - jak usunąć?

Od kilku dni szukam sposobu na usunięcie śladów po naklejce z numerem rejestracyjnym, którą umieszcza się w samochodach na przedniej szybie. Czy ma ktoś Was sprawdzony , powtórzę: sprawdzony sposób? Z góry dzięki za pomoc.

Hmmmm… Specjalnie ją tak stworzono, aby jej całkowite usunięcie nie było możliwe. Przejestrowałeś samochód, czy jak :?:

Podgrzej suszarką, pozostały klej powinieneś wtedy usunąc bez problemu.

dokładnie - mój sąsiad robił kiedyś naklejane reklamy na samochodach i czasem widziałem, że zarówno przy naklejaniu, jak i usuwaniu używał czegoś w rodzaju suszarki

przypomniałem sobie, że na kleje bardzo dobry jest płyn do czyszczenia głowic audio/video - a przy okazji nie naruszy sąsiadujących części plastikowych i gumowych, jak zwykły rozpuszczalnik

Potraktuj ten klej rozpuszczalnikiem.

Aby usunąć naklejkę z przedniej szyby:

  1. Wybierz z menu narzędzie Obwiednia i zaznacz naklejkę na szybie, przytrzymując prawy przycisk myszy.

  2. Po zaznaczeniu obiektu naciśnij klawisze Ctrl+X (lub wybierz polecenie Wytnij z menu Edycja), aby go wyciąć.

  3. Zamaskuj powstały ubytek kopiując podobny kawałek szyby. W tym celu:

3a. Zaznacz element podobnej wielkości, a następnie skopiuj go (Ctrl+C lub Edycja > Kopiuj).

3b. Wklej skopiowany obiekt (Ctrl+V) i przenieś go w odpowiednie miejsce.

  1. Na koniec użyj narzędzia Wygładzanie, aby na szybie nie były widoczne żadne zarysowania.

  2. Gotowe.

a u mnie zeszla bez wiekszych problemow ;] moze to dlatego ze samochod stal na sloncu caly czas…odeszla nie pozostawiajac ani sladu ;] widocznie temperaturka na nia dziala :stuck_out_tongue: