SLI pod drugą 7600GT?


(Luk3r3k) #1

Witam mam pytanie...mam zamiar kupić jeszcze jedną kartę graficzną i podłączyć ją pod SLI. Teraz mam jedną 7600GT (Gigabyte) mam zamiar więc kupić drugą taką karte...Moje pytanie brzmi czy to się opłaca i jaką zyskam wydajność jeśli chodzi o drugą karte...ktoś mi powiedział, że 30% czy to prawda...aha jedna taka karta to koszt ok. 500zł. :slight_smile: :slight_smile:


(Arcin11) #2

Czy to się opłaca cieżko powiedzieć jak już musisz to ja bym na twoim mniejscu sprzedał tą karte co już masz i dołożył te 500 zł i kupił lepszą karte ale czy to się opłaca ? Poczekaj po co ładowac tyle kasy teraz w grafe kiedy DircetX 10 niedługo stanie się standardem.A Ty zostaniesz na starej technologii.Niedługo ATI wypuszcza R600 cenny tych kart spadną a najbardziej w dół moim zdaniem pójdzie Geforce 8800.


(Luk3r3k) #3

Tak DirectX10 stanie sie standardem... z tego co wiem to jedyną narazie na rynku kartą z DirectX10 jest właśnie GeForce8800...niedługo to dla ciebie rok czy dwa lata? bo kartę i tak za ok. rok zamierzam wymienić nie chce z nią pozostać tak jak teraz ludzie z Geforce 5200FX :slight_smile:


(system) #4

oj nie wiem, ale ja bym poczekał na DX 10 ; p..Po co ładować kasę w tą kartę..:)..pozdr.


(Arcin11) #5

To oznacza że te chipy powiny wyjść jeszcze w styczniu przed premierą visty przecież producenci kart też chcą zarobić :smiley:

I ja też bym tak zrobił zwłaszcza że ta karta jest i tak dość mocna.