Slideshow - w czasie rzeczywistym

Witam serdecznie.

Poszukuje programu w stylu Picassa lub Windows Live Photo, który by w czasie rzeczywistym generował pokaz zdjęć z dodatkowymi efektami. Np rzucanie fotek w stylu polaroid lub inne tego typu dodatki. Przybliżanie i przesuwanie jest w wymienionych programach ale chciałbym coś aby urozmaiciło oglądanie fotek. Od razu informuję, że nie chce aby był to program gdzie sam muszę robić taką prezentację.

Czy znacie taki program?

Proszę pomóżcie mi coś znaleźć.

Pozdrawiam

Gislan77

W dość ciekawy sposób robi to PhotoJoy.

Program rzeczywiście ciekawy. Szkoda tylko, że tak szybko przeskakują te zdjęcia ale o coś takiego mi chodziło. Kiedyś byłem w sklepie Ispot i tam było oprogramowanie Apple’a. Był program do prezentacji zdjęć, gdzie zdjęcia przesuwały się obok siebie - w tle też były inne zdjęcia - coś jak w PhotoJoy tyle, że było wolniej. Poza tym widzę, że ten PhotoJoy ma sporo innych funkcji. Może jest jakiś inny jeszcze program do porównania.

Pozdrawiam

gislan77

a czemu nie Pisassa ?

Picassa ma slideshow ale bez tych “moich” wymagań. Lubię czasem obejrzeć moje zdjęcie nietypowo pokazane. Tak aby zaskakiwały. Mam najnowszy Windows Live Photo Gallery w wersji beta, w którym przeglądarka do zdjęć ma opcję slideshow, ale nie działa u mnie zbyt dobrze (brak okna wyboru opcji tego przeglądania - tzn nie pokazuje się lista rozwijalna, ale myszką można coś tam w ciemno zaznaczyć - jest tak jakby było te okno rozwijalne ale nie pokazuje się na ekranie - też tak macie?). Jest tam opcja refleksów świetlnych do pokazywania fotek - fajny dodatek - może pełna wersja będzie miała większą ilość opcji do tych pokazów.