SlimDrivers - Trzeba aktualizować sterowniki?

Witam.

Natknąłem się na program SlimDrivers, który wyszukuje przestarzałe sterowniki i oferuje ich aktualizacje.

Które z nich warto zaktualizować? Nie chciałbym natrafić na późniejsze problemy z systemem, po zainstalowaniu nowszych sterowników, które dobrze się spisywały w starych wersjach.

steryx.png

Nie radzę korzystać z rad tego programu, o ile system działa prawidłowo, a w Menadżerze Urządzeń nie ma żadnych pytajników lub wykrzykników. Ewentualnie sprawdź jeszcze firmowa stronę Twojej płyty głównej (bo to chyba komputer stacjonarny?) i sprawdź, czy nie ma tam nowszych (porównaj daty) sterowników chipsetu , bo na nich skupił się u Ciebie Slim Drivers.

Potwierdzam to co napisał Poraj , używałem już chyba wszystkich takich wynalazków i większość może wyrządzić systemowi kuku. Jak wynika z moich ustaleń tylko DriverMax myli się bardzo rzadko, w ciągu kilku lat jak go używam to chyba ze 2 razy wyszukał mi sterowniki, które były be. Jeden z nich to sterowniki do adaptera Wi-Fi, a drugi, nie pamiętam do czego był, działał ok ale znikła mi nagrywarka DVD z systemu. Obie te szkody było bardzo łatwo naprawić. DriverMax jest darmowy ale w tej opcji można ściągnąć tylko 2 sterowniki na dobę.

http://www.dobreprogramy.pl/DriverMax,P … 29171.html