Slimjet i problem z filtrami na Allegro

Kiedy wyszukuję czegoś na Allegro i zaznaczam kilka filtrów, to po przejściu na następną stronę z wynikami wyszukiwania jeden z wybranych filtrów automatycznie się odznacza. Czyściłam ciastka, wyłączyłam dodatki związane z ciastkami, a nawet uBlocka - nic nie pomogło. Na Firefox problem nie występuje.
Nie wiem już, jak to naprawić. Ktoś ma jakiś pomysł?

Sprawdź czy zaktualizował się do wydania 42.0.3 ze stycznia br.

Potem można by sprawdzić wersję przenośną: Thank you for downloading Slimjet!, jak tam też się zablokuje to może Slimjet usuwa parametry z URL jak tam było przechowywanie filtrowanie kolejnych podstron.

1 polubienie

Tak, mam tą wersję. Sprawdziłam na nowym, czystym profilu Slimjet i tam wyszukiwanie działa prawidłowo, więc musi to być wina jakichś dodatków albo ustawień, ale nie mam pomysłu co konkretnie mogłoby na to wpływać.
Nie wiem, czy mam tu wymienić zainstalowane rozszerzenia? Czy może jednak to kwestia jakichś ustawień?

Wiesz co, tak jak pisał @krystian3w może to być wina URL i czyszczenia przez Slimjet części adresu. Ten Slimjet, to taki.

Potraktowałbym to jako bug.

1 polubienie

Jak wszystkie wyłączyłaś to nie widzę sensu ich wymieniać.

Jak da się otworzyć oba profile na raz (nie popsuł tego przypadkiem zespół Slimjet) lub wtedy instalację portable – to na spokojnie porównaj sobie co masz zmienione i na ile oceniasz, że ingeruje w URL lub zapytania http z Allegro.

Ja używam Slimjet i tego problemu u mnie nie ma. Tak więc to raczej nie jego wina.
Być może faktycznie któryś dodatek.

W sumie ciekawe czy styczniowa wersja ma załatane luki 0 day ujawnione między lutym a kwietniem.

Niby że mieli antycypować i załatać coś, czego jeszcze wtedy nie odkryto? Odważna teza… :rofl: :joy: :rofl:

Znalazłam winowajcę: https://chromewebstore.google.com/detail/copy-real-url/opelelcojgjgddbfhlolihhdmjodmjdf

@betmariss To to „Copy Real URL” powodował jajca?

Wszystko na to wskazuje. Mam sporo dodatków, testowałam wyłączanie i włączanie poszczególnych i wyszło na to, że to właśnie ten powoduje problem.
Na razie go wyłączyłam i będę obserwować