Slimjet: pisanie w odwrotnym kierunku

Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć mi pewne dziwactwo? Otóż na wielu forach, a także na Facebooku dzieje się coś takiego, że gdy podczas wpisywania tekstu zaznaczę jakiś fragment aby go zmienić i zaczynam pisać od nowa, to tekst wpisuje mi się odwrotnie, tzn. od końca (kolejne litery wpisują się po lewej stronie, zamiast po prawej od poprzedniej). Dzieje się tak tylko wtedy, gdy zaznaczę tekst od prawej do lewej. Gdy zaznaczam odwrotnie, to tekst jest wpisywany prawidłowo. Co ciekawe np. na Messengerze to dziwactwo nie występuje. Tutaj na forum również nie mam takiego problemu. Strasznie mnie to irytuje, bo pisząc patrzę na klawiaturę i czasem napiszę już całe zdanie po czym okazuje się, że jest napisane odwrotnie i muszę kasować i pisać od nowa.
Na Facebooku dzieje się tak tylko pod Slimjet, a w Firefox już nie. Sprawdziłam też na innej stronie i również problem występował tylko w Slimjet

Ech, ten Slimjet.

Pewnie Insert naciśniesz czy coś. Było coś w ustawieniach ułatwień dostępu, ale teraz nie pomnę co to było.

Nie, niczego dodatkowo nie naciskam. Sprawdzałam to kilkakrotnie

Bug w przeglądarce. Uzywalbym chrome’ opery lub Edge.

Sprawdź na czystym profilu Slimjet lub wersji portable:

https://www.slimjet.com/en/postdl.php?version=win64&type=zip

Być może przyda się to dodać do zakładek:

.meł an ersa dop ajckA :mirror:

1 polubienie

Na nowym, czystym profilu niestety jest to samo :frowning:

No raczej nie byłoby to mniej uciążliwe od skasowania odwrotnie wpisanego tekstu i wpisania go od nowa. Najczęściej to tylko 2-3 słowa, czasem jedno zdanie

Może już na forum mają wątek: Web Browser Discussion, Browser Talk - Slimjet Web Browser Online Forum - Index page lub grupie FB Slimjet User Group | Facebook (jak opisali problem w marcu)?

obraz

Może to by ich zachęciło do zbadania skąd się problem bierze i czy wystarczy aktualizacja w maju do Chromium 124.

1 polubienie

Nigdy się z takim zachowaniem w Slimjet nie spotkałem, ani na Facebooku, ani na żadnym innym forum.