Slowmo w grach

Taka sytuacja, że dzisiaj rano odpalam sobie Fortnite i jakieś dziwne slowmo odczuwam. Ping 15, stałe 120 klatek a jednak u mnie to wygląda jakby nagrać i puścić x0.5. Więc dobra odpuściłem i odpalam sobie Watch Dogs 2 bo myślałem, że to problem z grą więc pogram w inną ale okazało się, że problem występuje nie tylko w jednej grze. Zaktualizowałem sterowniki do GPU, kończę właśnie skanowanie systemu i wygląda na to, że czyściutko. Zakładka wydajność w menedżerze zadań wskazuje na to, że wszystko działa w porządku - zużycie procesora na poziomie 5%, pamięci z odpalonym chromem 30% więc też w porządku. Przeszukuje internet i nie bardzo mogę znaleźć rozwiązanie do tego. Temperatury mam też w porządku i nie mam w sumie zielonego pojęcia co może być powodem. Wczoraj wszystko dobrze, dzisiaj to się zmieniło a jedyna zmiana w komputerze to nowe głośniki ale to raczej nie może być powodem bo nawet one sterowników swoich nie instalowały.

Może serwery tych gier, o ile mowa o multi, szwankują, albo internet. Nie gram za bardzo w gry, więc nie wiem, czy te tytuły mają tryb multi, czy tylko solo / single, ale skoro mówisz, że masz ping wysoki, to grasz w multi. Sprawdź stabilność łącza internetowego. Jakiego typu masz łącze i od jakiego dostawcy? Może mają jakieś renowacje i internet wolniej działa, przez co też masz wyższy ping.
Poczekaj kilka dni i zobaczysz.