Słownik PWN-Oxford - jest jakaś nakładka?

Witam!

Mam legalny słownik PWN (Wielki słownik PWN-Oxford) i w zasadzie działa bo działa. Ma nawet aktualizację tylko że od kiedy go mam (rok może już minął) nie było ani jednej poprawki. Oczywiście nie żebym znalazł jakieś koszmarne błędy ale program od stony interfejsowej nie powala, spodziewałem się że będzie jakoś rozwijany a tu nic… Są jakieś nakładki na pliki z bazą słownictwa tego słownika? Wiem że chyba było kiedyś coś takiego pod linuksa, pod windowsa pewnie się nie opłacało nikomu ale może ktoś coś wie :slight_smile: Bo zawartościowo nie mam co narzekać ale program jest mało konfigurowalny i jakoś mało wygodny dla mnie osobiście. Aha - przypomniało mi sie - można przetłumaczyć zaznaczone słowo np w przeglądarce przez zdefiniowany skrót klawiaturowy, ale program nie czyta wymowy a przycisk odtwarzania w okienku nie działa wtedy. I lipa. Zgłaszałem to ale wiadomo - milczenie. Drobiazg. Ale pewnie gdyby im się chciało to by poprawili.

Dla porównania mam też kurs językowy SuperMemo i tam średnio pewnie raz na miesiąc wychodzi aktualizacja z poprawkami i nowymi funkcjonalnościami. Bardzo podoba mi się takie podejście wobec klienta.

Wojciech