Słuchawka Bluetooth a Skype

Witam posiadam słuchawkę Jabra BT2010 Bluetooth Headset do której chciałbym dokupić moduł bluetooth pod USB tylko nie wiem jaki to powinien dokładnie być żeby mógł porozmawiać swobodnie przez Skypa jeśli jest to w ogóle możliwe.

Jak najbardziej jest to możliwe. Sam mam słuchawkę Logitecha i korzystam ze Skype bez problemu. Zrobiłem na takiej zasadzie jak Ty chcesz zrobić - dokupiłem moduł Bluetooth zewnętrzny (USB) z oprogramowaniem, dzięki któremu z podłączeniem nie było problemu.

A możesz mi polecić jakiś dobre urządzenie kompatybilne z moją słuchawką ?

Na 100% nie działają z Jabrami “klucze” bluetooth które są na chipsecie BT i tym samym posiadają w komplecie oprogramowanie bluesolil , musisz dokupić bluetootha na chipsecie toshiba i wtenczas zainstaluje się na sterach systemowych toshiba stock i nie będzie żadnego problemu , wiem bo sam używam jabry bt 250 do skypa , wszystkie klucze bluetooth firomowane przez microsoft są na chipsecie toshiba i instalują się na sterach systemowych i nie jest wymagane żadne dodatkowe oprogramowanie.

Ja kupiłem najtańszego BT (20 PLN) z dołączonym bluesoile i tyle. Skype śmiga aż miło.

Czyli taki adapter powinien bez problemów skomunikować się z moją słuchawką :slight_smile: ?

http://www.allegro.pl/item481829845_microbluetooth_v2_0_toshiba_stack_xp_vista_i_mac.html

Tak, jest to jak najbardziej odpowiedni.

A czy logitech i jabra to jedno i to samo , do jednych będzie działał porawnie a do innych będzie d***.