Słuchawki 30-40 zł

Siemka mam pytanie , znaczy prośbę . Mam na oku takie słuchawki http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/2065355 i takie http://allegro.pl/designerskie-sluchawk … 34668.html . Które są lepsze i dlaczego ? Chcę je głównie do muzyki pop ( bassy muszą być dobre ) itp . Proszę o porównanie i ocenę .

Nie ma dobrych słuchawek w takim przedziale cenowym. W żadnych niskie tony nie będą dobre.

Obojętnie jakie kupisz - czy te podróbki Beatsów, czy Skullcandy, będą słabe.

Proszę o lepszą wypowiedź , bo widasz że się nie znasz . Za 25 złotych kupiłem dobre słuchawki nawet bardzo , ale niestety zepsułem je . Teraz chcę kupić oryginalne .

Mój kolega ma takie i sobie chwali. Miałem je na uszach i byłem pozytywnie zaskoczony. http://www.ceneo.pl/379925

Chcesz kupić oryginalne a wysylasz linki do jakis bubli? Opanuj sie. W tej cenie kazde jakie wezmiesz beda graly podobnie.

To że nie masz słuchu, nie oznacza, że słuchawki były dobre.

http://www.ceneo.pl/10281573#tab=spec Takie coś sobie kup, do tego gąbki, gąbki dodają sporo basu (naprawdę), nie baw się we wciskane, muszą być naprawdę drogie, żeby oddawały właściwie bass. A jeśli nie zależy Ci na wyglądzie, to kup sobie nauszne za ok 60-80zł. Żadne inne nie dadzą Ci takiego basu. Do tego warto się zaopatrzyć w odtwarzacz, który ma odpowiedni equalizer + podbicie basów. Można wyeliminować sporo niedoskonałości.

Naprawdę dobre słuchawki zaczynają się od 150-200zł. Osobiście polecam Koss’a. Ogólnie, przy wyborze słuchawek należy zwrócić uwagę na bass reflex (jak ma to znaczy, że coś potrafi) a potem po prostu jak grają (sprawdzić je), bez dociskania na siłę(!), słuchawki mają siedzieć w uchu naturalnie, (każde słuchawki, gdy się je dociśnie będą dawać trochę lepszy bas).

No i jeszcze pytanie, co nazywasz basem. Niektórzy uważają, że jest to częstotliwość w ok. 150-200Hz - czyli tzw buczenie. Prawdziwy bas zaczyna się od 120Hz w dół.

Test:

- tu są porządne kotły, w pierwszych 45sek (w tle), na tandetnych słuchawkach nawet nie będzie ich słychać.

Bubli ? hahaha :smiley: Właśnie zakupiłem Skullcandy The Dub i są bardzo dobre , dziękuje za tak złą pomoc .

Nie, nie są bardzo dobre.

Tak , są dobre . Nie znasz się to się nie odzywaj ja /cenzura/ …

Nie są nawet przeciętne. Czego oczekujesz po słuchawkach wartych tyle, co hepi mil w maku?

Po co jeszcze komentujesz ? Kupiłem sobie słuchawki , dla mnie są bardzo dobre , więc weź wyjdź stąd znawco .