Sluchawki 5.1 do kompa, czy warto?

witam,

czy warto kupic sluchawki obslugujace system 5.1 ?

czy to rzeczywiscie “dziala” ?

czy ktos moze polecic jakis konkretny model ?

pozdrawiam,

m.

Jak masz sześcioro uszu to warto kupić. :wink:

a jak jedna pare to juz nie…

moze wypowie sie ktos nieco bardziej obeznany…

Zbytnio nie wiem o co biega z tym systemem 5.1 :confused: .Co do Słuchawek polecam te:

http://h4g.pl/product_info.php/cPath/26 … 2c956d91d6

(w sam raz do gier i słuchania muzy :>).A jak chcesz mieć jeszcze lepszy dźwięk kup zew.wzmacniacz dźwięku ;p ,albo wieżę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

nie miałem z tym do czynienia osobiście ale mysląc logicznie to lepiej kupic głośniki 5.1 :slight_smile:

Słuchawki 5.1 mają kilka glośników wbudowanych w jedną sluchawke.Dźwięk lepszy niz w zwyklych sluchawkach ale dla wiekszosc uzytkownikow są one zbędne.Jak musisz grać w słuchawkach bo np. halasujesz i niestety glosniki nie wchodza w gre to kupuj przeciwnie zainwestuj w dobre glosniki.

Zaprzeczasz sam sobie. Jak głośniki nie wchodzą w rachubę to kup głośniki. Nie rozumiem. :shock:

Nie moja wina :mrgreen:

Czytaj do końca ze zrozumieniem.Chodzilo o to że jak gość nie może grać,słuchać muzy bo np. komuś to przeszkadza to niech kupuje,przeciwnie niech kupi dobre głośniki bo szkoda kasy na takie słuchawki.

Ja powiem tak głośniki do gier zwłaszcza takich w których trzeba wszystko słyszeć są bezużyteczne. Najlepiej kupić słuchawki 5.1 w słuchawkach jednak się nie sprawdza jak potrzebujesz słuchawek kup dobre ale nie 5.1 :slight_smile:

powiedzmy… takie: http://www.logitech.pl/local/produkt/16169

Poluje na nie od dłuższego czasu ale w żadnym sklepie nie mogę ich dostać :twisted:

No tak ale autor tematu nie przedstawia zastosowania tych słuchawek jak do gier to się nie sprawdza lepiej kupić zwykłe ale nie polecam tego modelu

kłopoty są z tym modelem przez to dziwne zakładanie na głowie.

a jak do ogólnych zastosowan to moze je kupic ale tylko wtedy jeżeli nie może z jakiś powodów używać głośników a jak może to nie ma sensu wydawać kasy na taki bajer.