Słuchawki a słuch

Są w niezmienionej formie od dziesiątek lat na rynku w myśl zasady: jak jest dobre to nie poprawiaj :wink: Stad siermiężny wygląd, mi się akurat podoba :wink:

Mnie też się nie podobają z wyglądu, również przez ciemne barwy. Nudzi mnie biały, czarny i szary bo wszędzie tych kolorów pełno. Co mogę to kupuję w innym kolorze. Najchętniej w niebieskim, mroźnym cyjanie i akwamarynowym, ale z takim trudno o sensowne słuchawki nauszne w wyższych cenach. Przedwczoraj w Media Ekspercie, z niebieskich były tylko te co obecnie mam (Panasonic RP-HF100) i równocześnie najtańsze. Twoje całkiem dobre, ale te wymienione przez @anon741072, wyglądają beznadziejnie jakby były zrobione ze starej opaski

Skąd taki idiotyczny wniosek?
Powiedział bym że jest odwrotnie, teraz uważaj, fakty.
Dokanałówki doskonale odcinają od hałasu więc nie trzeba go zagłuszać w przeciwieństwie do otwartych.
Nauszne uciskają ucho, pocenie uszu też specjalnie zdrowe nie jest.

Dokanałówki działają jak stopery, te też są niezdrowe?

Poczytaj może do tego dojdziesz sam.

Wniosek jest idiotyczny, chyba że podeprzesz go czymś logicznym.

Jestem na tyle długo już tutaj by poznać się na tobie i na tym na jakim poziomie w pewnych tematach masz wiedzę. I wiem, że nie ma sensu ci tłumaczyć a ten tekst powyżej który zacytowałem udowadnia tylko, że twoja wiedza na ten temat jest akurat na żenującym dnie.

Uświadom mnie zatem dlaczego dokanałówki są takie niezdrowe.
Oświeć mnie mistrzu!