Słuchawki Beats by Dr Dre Solo HD

sprzedam

(kristoff08) #1

Cześć,

 

Tak jak w tytule, sprzedam nowe SŁUCHAWKI Beats by Dr Dre. Fabrycznie zapakowane, oryginalne, wygrane w konkursie.

 

Oto link do aukcji: http://allegro.pl/sluchawki-beats-by-dr-dre-hd-solo-iphone-ipad-ipod-i5590077048.html

 

Solo Beats by Dre - NOWE

Cena: 349 PLN (+ kurier/poczta)

 

OPIS: Słuchawki, które mogłyby odtworzyć prawdziwą dynamikę dzisiejszej muzyki są prawdziwą rzadkością. Słuchawki z tradycją Beats, Beats Solo. Przynoszą niesamowity dźwięk w mniejszej, lżejszej konstrukcji. Z Beats Solo, usłyszysz każdy szczegół dźwięku jaki muzycy i inżynierowie stworzyli w studio. Głęboki bas. Twarde uderzenia perkusji. Nasycone średnie tony. I czyste, niezakłócone wysokie. Wszystko idealnie dopasowane tak, że można słuchać przez wiele godzin. Słuchawki Solo są niewielkie, bardzo lekkie i przystosowane do aktywnego trybu życia, w pracy, siłowni lub podczas częstych podróży. Konstrukcja Tri-fold Solo pozwala na dostosowanie do kompaktowych futerałów. Z Beats Solo doświadczanie najlepszej muzyki nigdy nie było tak proste. Z Solo, czujesz, muzykę a nie słuchawki. Pluszowe, komfortowe poduszki na uszy i forma akustyczna, która zatrzymuje dźwięk i niweluje hałas.


(Odyniec_Stary) #2

Zachęć mnie, dlaczego miałbym wydawać 400 zł na przeciętnie brzmiące słuchawki, nawet jeśli jest to taniej niż normalna cena sklepowa?


#3

Bo mają nadruk “Dr Dre”. Większości kupujących taki sprzęt to wystarcza.


(kristoff08) #4

 

  • Słuchawki Beats Solo HD wyglądają tak dobrze, jak brzmią. Zanurzone w kolorze, dopasowane muszle uszne, przewody i pałąk o wyjątkowym, matowym wykończeniu z odblaskowym logo Beats™. Wystarczająco małe, aby zmieściły się w torbie i idealnie chronione przed upadkiem, słuchawki Beats Solo HD dostarczają najlepszej jakości dźwięku prosto od znanego producenta Dr. Dre.
  • Wyraźniejszy dźwięk. Głębsze basy.
  • Technologia pokrycia membran tytanem zapewnia słuchawkom Beats Solo HD odpowiednie zachowania dźwięku i dokładne odtworzenie wszystkich szczegółów muzyki. Dostarczane krystalicznie czyste tony wysokie i głębokie, dudniące basy o wysokiej rozdzielczości sprawiają, że te lekkie słuchawki są idealne do długich odsłuchów.
  • Wytrzymałe i elastyczne.
  • Każda para jest wykonana z wytrzymałego, elastycznego materiału oraz wzmocniona metalową taśmą. Unikalna konstrukcja sprawia, że te składane słuchawki są idealne w podróży.
  • Wbudowany mikrofon do połączeń.
  • Łatwe przełączanie między utworami, a przychodzącymi połączeniami dzięki pilotowi i wbudowanemu mikrofonowi na przewodzie. Nigdy więcej szukania telefonu lub odtwarzacza muzycznego

(Odyniec_Stary) #5

Nie zachęciłeś mnie. Czuje się nabijany w butelkę. 


(kristoff08) #6

 

Szanuję to.