Słuchawki bez lub przewodowe do PC, konsoli i tv

Witam nie wiem który rodzaj bezprzewodowych słuchawek jest lepszy: radiowe czy jakieś cyfrowe czy jakieś bluetooth. Nie mam zielonego pojęcia. Chciałbym przeznaczyć na słuchawki z 250-350zł wiadomo ze można granice jakoś lekko nagiąć jak jest sens.

Słuchawki będą służyły najczęściej do tv i kablówki. Telewizor mój to Panasonic TX-P42ST60E i do tej pory głośniki komputerowe Logitech X 530 podlaczone pod słuchawki w tv

Następnie do oglądania filmów z komputera który jest podłączony kablem hdmi do tv. Najmniej ale tez ważne do grania na konsoli PS3.

słuchawki chce kupić raz na pare lat wiec mogę budżet nagiąć.

Na początku myślałem o bezprzewodowych ale jeżeli za podobne pieniądze przewodowe maja lepsza jakość to wydaje mi się ze taki 3 m kabel by mi nie przeszkadzał. Ja potrzebuje podpiąć słuchawki i siedzę 100% sytuacji na kanapie przez tv.

Słuchawki są mi tylko potrzebne do nocnego gierczenia i oglądania wiec w sumie noga mieć kabel jeżeli jakość kablowych jest o wiele lepsza.

martwi mnie jeden fakt… otóż jeżeli wybiorę słuchawki przewodowe to kabla potrzebuje co najmniej 3m a to już zdecydowanie uszczupla target (na allegro można sobie zaznaczyć opcje dlugosci kabla i z kilkuset różnych zostaje naprawdę mało modeli )

Pytanie techniczne - gdzie te słuchawki podłączał będę ? do wejścia mini jack na jednym z moich logitech x530 ? czy bezpośrednio pod tv ? bo to różnica kolejnych 1,2metra…

Proszę korzystać z przycisku Edytuj , zamiast pisać post pod postem,

rgabrysiak