SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE B-SPEECH Calypso jak zainstalować


(Jakub9415) #1

Witam wszystkich. Mam laptopa firmy HP Compaq. Zakupiłem słuchawki bezprzewodowe B-speech Calypso. Jednak nie ma w nich ani instrukcji, ani płyty do instalacji. Nie mam pojęcia jak zrobić, żeby działały. Podobno trzeba coś sparować, ale to tyczy się telefonów. A jak z laptopami? Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Z góry dziekuję za pomoc.


(Mail) #2

http://www.b-speech.de/en/produkt-information/stereo-headsets-und-adapter/b-speech_calypso/ -instrukcja obsługi


(Jakub9415) #3

Tylko tu nie ma informacji o tym, jak zainstalować to do komputera. Nie jestem zainteresowany podłączeniem do telefonu. Ja potrzebuję, aby działały jak normalne słuchawki przewodowe i żeby można było słuchać muzyki przez nie oraz rozmawiać na skype. Komputer wcale mi ich nie wykrywa. A że nie znam się wcale na tym, to proszę o pomoc.


(Mail) #4

Masz bluetooth w kompie?


(Jakub9415) #5

Podobno tak, ale wygląda na to, ze nie działa/nie jest aktywny/sprzedawca mnie oszukał i nie ma. Napisałem do sprzedawcy i zaproponował mi za 43zł adapter 100m zasięgu. Może (musi) on pomoże…W razie problemów zgłoszę się do Was. może do piątku paczka dojdzie. Dziękuję za zainteresowanie. Pozdrawiam, KP.


(marcin82) #6

Jaki masz dokładny model laptopa?


(Mail) #7

Możesz nie mieć sterowników,raczej sprzedawca nie ukradł nadajnika.


(Jakub9415) #8

Laptop to HP Compaq CQ61 - 405SW

Być może nie mam sterowników. Ale kupiłem u tego samego sprzedawcy nadajnik o jakiejś dziwnej nazwie za 37zł i wg niego będzie chodzić. Znaczy problem prawie rozwiązany.