SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE B-SPEECH Calypso jak zainstalować

Witam wszystkich. Mam laptopa firmy HP Compaq. Zakupiłem słuchawki bezprzewodowe B-speech Calypso. Jednak nie ma w nich ani instrukcji, ani płyty do instalacji. Nie mam pojęcia jak zrobić, żeby działały. Podobno trzeba coś sparować, ale to tyczy się telefonów. A jak z laptopami? Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Z góry dziekuję za pomoc.

http://www.b-speech.de/en/produkt-information/stereo-headsets-und-adapter/b-speech_calypso/ -instrukcja obsługi

Tylko tu nie ma informacji o tym, jak zainstalować to do komputera. Nie jestem zainteresowany podłączeniem do telefonu. Ja potrzebuję, aby działały jak normalne słuchawki przewodowe i żeby można było słuchać muzyki przez nie oraz rozmawiać na skype. Komputer wcale mi ich nie wykrywa. A że nie znam się wcale na tym, to proszę o pomoc.

Masz bluetooth w kompie?

Podobno tak, ale wygląda na to, ze nie działa/nie jest aktywny/sprzedawca mnie oszukał i nie ma. Napisałem do sprzedawcy i zaproponował mi za 43zł adapter 100m zasięgu. Może (musi) on pomoże…W razie problemów zgłoszę się do Was. może do piątku paczka dojdzie. Dziękuję za zainteresowanie. Pozdrawiam, KP.

Jaki masz dokładny model laptopa?

Możesz nie mieć sterowników,raczej sprzedawca nie ukradł nadajnika.

Laptop to HP Compaq CQ61 - 405SW

Być może nie mam sterowników. Ale kupiłem u tego samego sprzedawcy nadajnik o jakiejś dziwnej nazwie za 37zł i wg niego będzie chodzić. Znaczy problem prawie rozwiązany.