Słuchawki bezprzewodowe do 600zł

Szukam sobie nowego zestawu słuchawkowego bo mój Logitech G930 zaczyna się sypać. Zależy mi na słuchawkach bezprzewodowych, wokółusznych o zamkniętej konstrukcji, dobrym dźwięku z wyraźnym basem i możliwością używania słuchawek w czasie ładowania (bo podobno nie wszystkie słuchawki mają taką opcję). Atutem będzie odpinany mikrofon, wsparcie dla jakiegoś systemu dźwięku przestrzennego, słuchawki nie muszą mieć żadnego rgb. Porozglądałem się trochę i znalazłem parę interesujących pozycji:

ROCCAT SŁUCHAWKI GAMINGOWE NAUSZNE SYN PRO AIR
JBL Quantum 600 słuchawki gamingowe 2,4GHz
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE ASTRO A20 5Ghz EQ PC XBOX
Słuchawki HyperX Cloud Stinger Core 7.1 Wireless
Słuchawki Logitech G733 Lightspeed bezprzewodowe
Logitech G533
HyperX Cloud II Wireless
HyperX Cloud MIX (biało-różowy)
Razer BlackShark V2 Pro
Logitech G PRO X Lightspeed
SteelSeries Arctis 7 (czarny)
Corsair VOID ELITE SURROUND Premium Gaming Headset with 7.1 Surround Sound CA-9011205-EU (carbon)
Corsair VIRTUOSO RGB WIRELESS SE High-Fidelity Gaming Headset CA-9011180-EU (gunmetal)

Budżet to 600zł choć jestem w stanie zapłacić trochę więcej jeśli przekłada się to na wyższą jakość. Jeśli ktoś z was używa którychkolwiek z tych słuchawek, lub posiada inne i chciałby podzielić się wrażeniami to ja chętnie poczytam.

Z całego zestawu polecę Ci Logitech G PRO X Lightspeed. Sztos na maksa :slight_smile:
Pisałem o nich recenzję jak i modelu na kabel.

2 polubienia

Też są rozsądne.

1 polubienie

HyperX Cloud II na kablu to jeden z lepszych headsetów gamingowych, szczególnie w tej półce cenowej, sam mam i polecam, mój współlokator tak samo, więc pewnie z wersją bezprzewodową będzie podobnie.

1 polubienie

Małe niedopatrzenie z mojej strony, zależy mi na tym aby słuchawki były wokółuszne a nie nauszne jak większość na mojej liście. Przyszły do mnie te Logitechy G PRO X Lightspeed i pierwsze co zauważyłem to nacisk na uszy, może to kwestia przyzwyczajenia ale ja jestem przyzwyczajony do wokółusznych słuchawek. Poza tym to słuchawki brzmią… średnio. Bas jest mniej wyraźny niż w G930 a każda z opcji surround narzuca jakiś dziwny filtr (jakby część zakresu była tłumiona). Biorąc to wszystko pod uwagę zwróciłem słuchawki i czekam na zwrot pieniędzy. Jak dostanę zwrot to jeszcze rozejrzę się za słuchawkami wokółusznymi, dobrymi kandydatami wydają się: Logitechy G935, G733, G533 no i może jakieś Corsairy z serii Void.