Słuchawki bezprzewodowe do LG CX 55 oraz Xbox Series X

Witam potrzebuję kupić słuchawki bezprzewodowe które połączą się z telewizorem LG CX 55 oraz zagrają głośno. Będę ich głównie używał do gier oraz oglądania filmów. Obecnie mam słuchawki steelseries arctis 7x, niestety nie da się ich sparować z telewizorem jak podpinam transmiter usb do telewizora to pisze że wykryto urządzenie HID ale ze słuchawek nie wydobywam się żaden dźwięk.

Po za tym to nie jestem zadowolony z tych słuchawek jak na słuchawki za 800zł grają bardzo cicho… niby słuchawki do xbox series x a ledwo idzie coś na nich usłyszeć. Próbowałem już wszystkich ustawień i nie przyniosło to żadnych rezultatów jeśli chodzi o głośność słuchawek. Jak korzystam z nich poprzez PC to jest trochę lepiej ale i tak za cicho jak dla mnie.

Poczytałem trochę opinii w sieci i wiele osób piszę że grają cicho… dlatego zdecydowałem się je wystawić na sprzedaż i kupić jakieś inne słuchawki do 600zł.

Proszę o jakieś propozycję. Jak na razie te wydają się że będą dobre: https://www.x-kom.pl/p/454163-sluchawki-bezpr...tm_medium=comparison&utm_campaign=ceneo_click

Tylko że te parametry nie napawają optymizmem jeśli chodzi o głośność słuchawek:
Impedancja słuchawek
24 Om
Czułość słuchawek
96 dB

Jak szukasz słuchawek do telewizora, to polecam Ci model stricte pod telewizor. Zobacz na Philipsa SHD8850/12 - moim zdaniem jedna z lepszych propozycji. Wygodne, dobrze grają, nie powinno też być problemu z tym, że są ciche :slight_smile: