Słuchawki bezprzewodowe - jakie wybrać do 200-240 zł

Witam, ostatnio usłyszałem o takich słuchawkach i bardzo mi się spodobały. Tzn. bardzo podoba mi się to, że bez przeszkód mogę sobie chodzić po domu czy po podwórku i słychać muzyki bez żadnych kabli. Popatrzyłem na allegro i jest tego mnóstwo od 50 zł nawet do 700-800. Te za 50 zł to się domyślam jak grając wiec na to nie patrzę a dać kwotę ponad pół tysiąca za słuchawki to też mi się nie uśmiecha. A więc poszukuję jakiś fajnych najlepiej sprawdzonych jak ktoś ma i by polecił słuchawki jakiejś znanej dobrej marki tak do 200-240 zł może ciutek wyżej. Do czego mi będą potrzebne to tak, słuchanie muzyki iPod/iPhone, możliwość podłączenia pod TV/komputer. Chodzi mi o takie słuchawki ze stacją dokującą co jak odłożę słuchawki na stacje to same się zaczną ładować. Teraz jeszcze jak to jest od strony podłączenia np: iphone, TV i komputera do takich słuchawek? Może to być tak, że jakimś kablem podpinam iphone i stacje dokującą ze sobą i muzyka będzie już na słuchawkach? I całość może leżeć na biurko a do 100 m mam dźwięk. Fajnie by było jak by mi ktoś wytłumaczył jak to działa od strony technicznej. Czekam na jakieś fajne propozycje, pozdrawiam ;]

100m to Ty nawet na najdroższym sprzęcie nie uzyskasz…

spójrz na te, moze Cię zaciekawią - http://www.ceneo.pl/14856919