Słuchawki bezprzewodowe z gniazdem jack do ok. 400 zł

Rozważam ostatnimi czasy zakup słuchawek, które najlepiej żeby posiadały również funkcję aktywnego tłumienia szumów. Niestety, budżet nie daje zbyt dużego pola manewru, tak czy inaczej wyłoniłem dwie kandydatury - Marshall Major II (Bluetooth) oraz Philips SHB8850NC. Na korzyść tych drugich przemawia aktywne tłumienie, jednak mam wątpliwości co do jakości produktów tej marki - korzystając z nich dotychczas miałem okazję spotkać się z nienaturalnie i nieprzyjemnie napompowanymi basami, które do muzyki metalowej/rockowej/punkowej nijak nie przystają. Ponadto kształt poduszek i mała średnica może przyczynić się do spadku komfortu korzystania z nich. Rozwiązanie Marshall zdaje się być pozbawione tych problemów - średnica wynosi 40mm, wątpię by powielały brzmieniowe trendy Philipsa. Pragnę jednak zwrócić się z prośbą o zaopiniowanie do specjalistów - zastrzegam jednak, że znacznie droższe alternatywy nie wchodzą w grę, jestem za to otwarty na coś tańszego - musi to jednak obsługiwać zarówno łączność BT jak i analogową.

1 polubienie

Czy w przypadku Bluedio, odtwarzanie przy kablu powinno działać również przy rozładowanej baterii?