Słuchawki Bluetooth Groove nie działają z P8 Lite

Witam mam problem odnośnie słuchawek Groove otóż gdy próbuje połączyć je z moim Huawei p8 Lite nic się nie dzieje, a nawet jeśli na telefonie wyskoczy że urządzenia zostały sparowane to nadal nic nie działa tak jak powinno. Proszę o szybką pomoc

Hej,

  • A jaki to dokładnie model słuchawek?
  • Jak masz ustanowioną widoczność BT na telefonie?

Pozdrawiam,
Dimatheus

Bo to są słuchawki grove, a nie telefonove :wink:
A tak serio, to sprawdź głośność po podłączeniu słuchawek. Android zapamiętuję ją oddzielnie dla urządzeń odtwarzających dźwięk przez Bluetooth.

https://www.ceneo.pl/40092978 link do sluchawek
widoczność jest ustawiona dla wszystkich urządzeń

sprawdzałem głośność i nic to nie dało


Tak to wygląda

Hej,

A pokaż jeszcze na screenie, jakie informacje pojawią się w sytuacji, gdy klikniesz ikonkę “i” przy słuchawkach w powiązanych urządzeniach, najlepiej gdy słuchawki są włączone i podłączone do telefonu.

Dodatkowo możesz spróbować usunąć połączenie i sparować słuchawki jeszcze raz. Czy w czasie tego procesu zgodnie z instrukcją przycisnąłeś guzik włączenia przez minimum 2 sekundy?

Sprawdź też poziom głośności zarówno w telefonie, jak i na samych słuchawkach.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Nadal to samo, słuchawki wgl nie są połączone dźwięk leci z głośników w telefonie a nie ze słuchawek, próbowałem wiele razy parować i nic a tutaj jest screen

Już działa :smiley: gdy próbowałem je połączyć zadzwonił do mnie mój tato i nagle przekierowało mnie na słuchawki i wszystko działa od tamtego momentu

Hej,

W instrukcji nawet pisze, że konieczne jest dłuższe przytrzymanie przycisku, by sparowanie było udane.

O screen z tego prosiłem, bowiem w ustawieniach jest pokazane, jakie dźwięki - tzn. z jakich źródeł - mają być odtwarzane na urządzeniu BT. Może przydać się, gdy znów słuchawki się rozłączą.

Pozdrawiam,
Dimatheus