Słuchawki bluetooth nauszne - propozycje?

Szukam możliwie najlepszych słuchawek bluetooth nausznych, które będą fajnie brzmieć.

Nie będę w nich biegał, skakał itp. Wieczorem do spania i czasami jako pasażer w aucie - takie warunki.

Cena - max 200zł z przesyłką. Taniej = lepiej dla mnie.
Rodzaj muzyki - różny. Od discopolo po techno, hardstyle, eurodance…
Źródło dźwięku - Huawei P20 (bluetooth 4.2), potem może z kompa (tylko jaki kupić nadajnik bluetooth?)
Inne wymagania - ładowanie przez usb-c mile widziane to nie będę musiał osobnego kabla nosić. Nie muszą mieć dodatkowych przycisków na słuchawkach, zbędne dla mnie. Lepiej aby miały lepszy akumulator w sobie. Waga bez znaczenia.

https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-bluedio-turbine-monitor/

Albo dobre brzmienie albo bezprzewodowość. Zdecyduj się.

Nie histeryzuj z tym albo, albo. Nikt tutaj nie szuka dobrego brzmienia, tylko fajnego. A do takich zastosowań jest sporo sprzętu na rynku. W zasadzie nie ma lepszych słuchawek na rynku w relacji cena/jakość. A jakość dźwięku tych słuchawek jest absolutnie zadowalająca. Jestem na 100% przekonany, że gdyby CyberInformatyk je kupił, to spełnią jego wymagania nawet kilkukrotnie.

Jak masz możliwość dołożenia polecam Edifire W820:

Jeśli nie dasz rady, brałbym Bluedio T7, te akurat mają dostawę w cenie:

To co proponujesz na kablu co da lepszą jakość dźwięku w tej cenie (z wtyczką usb-c|) ? No i musi mieć solidne kable, które po miesiącu się nie zerwą nigdzie!

@dark_jedi i @pablosek dzięki za propozycje. A coś po kablu da lepsza jakość dźwięku? No i kabel musi mieć solidny z wtyczka usb-c.

Nie orientuję się w słuchawkach USB więc nie pomogę.

Jeśli chodzi o Edifiery, to mam te i są genialne